Nasze kursy

Solo czy w parze?

Dla kogo?

Rodzaj kursu

Trener

 • Choreografia hip hop online
  Maciek Pela

  HIP-HOP P2

  POZIOM 2 Zapraszamy na wyższy level Hip-Hopu! Poziom drugi to jeszcze więcej tańca, kroków i technik z taką samą ilością dobrej zabawy, luzu i humoru! Nie czekaj - dołącz do naszej tanecznej rodziny i rozwiń swoje umiejętności!
  Zobacz kurs
 • Sensualna bachata solo nauka tańca
  Adriana Drozdowicz

  BACHATA SOLO P2

  POZIOM 2 Bachata to taniec pełen emocji i zmysłowości, wywodzący się ze słonecznej Dominikany. To popularna forma tańca karaibskiego, zaraz po salsie. Ciekawostką jest, że odmiana Bachaty Sensual powstała w Hiszpanii, nadając jej unikalny charakter. To prosty taniec, którego podstawowe kroki można opanować w kilka chwil. W wersji solo dla kobiet kluczowa jest praca bioder, rytmiczne kroki i zmysłowe ruchy rąk. Bachata to nie tylko doskonały trening dla całego ciała, ale także ogromna przyjemność i źródło radości, zwiększająca energię życiową. To taniec pełen pasji, namiętności i romantyzmu, który wprowadza w świat muzyki i kultury Dominikany. Odkryj, jak wspaniale możesz się poczuć, ucząc się bachaty w studiotanca.pl!
  Zobacz kurs
 • Rumba taniec weselny
  PIERWSZY TANIEC
  Agnieszka Kaczorowska-Pela

  PIERWSZY TANIEC – RUMBA

  Marzycie o wyjątkowym pierwszym tańcu, który zapadnie w pamięć wszystkim gościom? studiotanca.pl z dumą prezentuje kurs online pierwszego tańca w stylu rumba, który doda Waszemu wielkiemu dniu elegancji i koloru. Rumba, znana ze swojego zmysłowego i płynnego ruchu, to doskonały wybór na pierwszy taniec. Dzięki naszemu kursowi, nauczycie się nie tylko podstawowych kroków, ale również wspaniałych figur, które uczynią Wasz taniec wyjątkowym. Krok po kroku odtworzycie choreografię, która na pewno zachwyci wszystkich weselnych gości. Stwórzcie swój idealny moment z Agnieszką i Michałem! Zapraszamy!
  Zobacz kurs
 • Alternatywny taniec dla nowożeńców
  PIERWSZY TANIEC
  Adriana Drozdowicz, Maciej Duda

  PIERWSZY TANIEC - BACHATA

  Jesteście przed wyborem muzyki na swój pierwszy taniec i szukacie czegoś wyjątkowego? Co powiedzie na zatańczenie gorącej bachaty? Styl, który szturmem zawojował parkiety w Polsce, może być teraz Waszym pierwszym tańcem. Wyjątkowa choreografia stworzona przez naszych instruktorów: Adrianę i Dudę przeniesie Was i Waszych gości na słoneczną Dominikanę! Układ wytłumaczony krok po kroku, efektowne podnoszenia i zmysłowe ruchy. Możecie zatańczyć go do jednej z naszych muzycznych propozycji lub do wybranego przez siebie utworu.

   
  Zobacz kurs
 • Internetowy kurs taniec weselny
  PIERWSZY TANIEC
  Agnieszka Kaczorowska-Pela, Michael Danilczuk

  PIERWSZY TANIEC - WALC ANGIELSKI

  Zapraszamy na wyjątkową lekcję walca angielskiego w studiotanca.pl, prowadzoną przez Agnieszkę Kaczorowską-Pelę i Michaela Danilczuka! Wiemy jak ważny jest ten dzień i chwila, w której wchodzicie na parkiet jako świeżo upieczone małżeństwo, dlatego stworzyliśmy kurs, który ma za zadanie pomóc Wam poczuć się tego dnia wyjątkowo!

  Unikalna choreografia na pierwszy taniec pozwoli Wam doświadczyć tej chwili z walcem angielskim, tańcem, który swoją elegancją i płynnością stworzy niezapomnianą oprawę. Pod okiem naszych ekspertów - Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Michaela Danilczuka, opanujecie kroki, które sprawią, że Wasz pierwszy taniec będzie wspaniałym przeżyciem, pełnym gracji i stylu.

  Zobacz kurs
 • Studio tańca Agnieszka Kaczorowska
  Agnieszka Kaczorowska-Pela

  LATINO CHOREO I

  CHOREOGRAFIA I Czy jesteś gotowa, aby tańczyć jak zawodowa tancerka i opanować profesjonalną choreografię latino? Przed Tobą kurs składający się z 4 lekcji, na których nauczysz się zjawiskowego układu cha-cha-cha krok po proku. Choreografia latino stworzona przez Agnieszkę Kaczorowską-Pelę przeniesie Twoje umiejętności taneczne na zupełnie nowy poziom. Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu, będziesz mogła nauczyć się tańczyć z elegancją i gracja, jak prawdziwa zawodowa tancerka. Podejmij wyzwanie i opanuj wszystkie ruchy na mistrzowskim poziomie!
  Zobacz kurs
 • taniec online dla dzieci w domu
  Agnieszka Kaczorowska-Pela

  TANIEC DLA DZIECI – CIOCIA AGA II

  KURS 2 Odkryj czar tańca w studiotanca.pl i daj dziecku przeżyć niezwykłą przygodę! W naszej tanecznej przestrzeni, nasyconej pastelowymi odcieniami, maluchy wkraczają w świat dynamiki i wesołości. Agnieszka, nasza energetyczna instruktorka, zaprasza na kurs, gdzie taniec staje się cudowną zabawą. Wierzymy, że taniec to nie tylko ruch, ale także środek wyrazu i źródło fantastycznej frajdy. Nasz kurs łączy salsę, sambę, cha-chę i walc z zabawnymi tanecznymi aktywnościami, umożliwiając dzieciom rozwój w bezpiecznym otoczeniu. Agnieszka zaraża pozytywną energią, inspirując dzieci do odkrywania tanecznych pasji. Zajęcia kształtują wyobraźnię i radość z ruchu, oferując maluchom nie tylko naukę kroków, ale też rozwój kreatywności. Dołączcie do naszego barwnego świata, gdzie każdy krok to przygoda, a taniec to sposób na wyrażanie siebie. Niech Twoje dziecko doświadczy tej tanecznej magii, gdzie ruch i uśmiech tworzą niezapomniane wspomnienia. Zapraszamy! Pozwól swojemu dziecku wytańczyć marzenia w studiotanca.pl!
  Zobacz kurs
 • Kurs bachata pary, poziom 2, kurs tańca online!
  Adriana Drozdowicz, Maciej Duda

  BACHATA W PARACH P2

  POZIOM 2 Masz w sobie gotowość aby wejść na kolejny level? Wierzymy, że tak! Sprawdź co przygotowali dla Ciebie Adriana z Dudą na drugim poziomie Bachaty w Parach. Figury i przejścia, którymi zachwycisz się od pierwszego ruchu. Wszystko wytłumaczone i podane w przystępnej formie. A jeśli nie jeszcze nie wiesz czym jest Bachata, lub dopiero stawiasz w niej pierwsze kroki, to koniecznie zajrzyj na 1 poziom tego stylu i ucz się razem z nami! Pamiętaj - możesz wykupić pojedynczy kurs albo... subskrybować naszą platformę i cieszyć się dostępem do wszystkich zasobów już od 49 zł miesięcznie (przy płatności rocznej z góry)!
  Zobacz kurs
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciek Pela

  TANIEC DLA DZIECI – ŚWIĄTECZNA PRZYGODA

  EDYCJA ŚWIĄTECZNA Nie czekaj! Podaruj swojemu dziecku nasz świąteczny kurs tańca online i zobacz, jak rozwija się jego pasja do tańca. To nie tylko nauka, ale przede wszystkim zabawa i radosne świętowanie! Zachęcamy również rodziców do wspólnego tańca z dziećmi! To wspaniała okazja, by spędzić czas razem i stworzyć piękne, świąteczne wspomnienia. Może ten kurs będzie początkiem pięknej, rodzinnej przygody z tańcem.
  Zobacz kurs
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela

  LATINO SOLO P2

  POZIOM 2 Kurs LATINO solo jest przeznaczony dla tych którzy chcą ćwiczyć sami, a pragną nauczyć się podstawowych kroków tańca towarzyskiego. Uczymy się techniki i pracy całego ciała, aby dojść do poziomu, na którym będziemy w stanie zatańczyć z łatwością prostą i atrakcyjną choreografię. Na drugim poziomie poznajemy kroki chachy, rumby, samby i paso-doble. Angażując całe ciało, jesteśmy w stanie nawet podczas nauki zrobić dobry trening. Tych, którzy już znają podstawy tych tańców, zachęcamy, aby je dokładnie powtórzyć odrabiając ten kurs. Na każdej lekcji pada wiele cennych informacji od mistrzyni świata w tym stylu tanecznym. Z ciekawością odkryjecie nowe możliwości swojego ciała i będziecie chcieli więcej!
  Zobacz kurs
 • Maciek Pela

  TANIEC DLA DZIECI – WUJEK MACIEK I

  KURS 1 Włącz lekcje z Wujkiem Maćkiem i wejdź razem ze swoim dzieckiem w kolorowy świat tańca! Podczas zajęć Twoje dziecko opanuje proste kroki i figury, które będzie mogło powtarzać samodzielnie, bez konieczności Twojej pomocy. Każda lekcja to wejście wręcz w dziecięcą wyobraźnię, a jednocześnie niezwykłe taneczne przeżycie. Nasz internetowy kurs tańca stanowi doskonałą alternatywę dla zajęć stacjonarnych. Twoje dziecko nie tylko zdobędzie nowe umiejętności, ale także wykona szereg ćwiczeń, które być może trochę je wymęczą, a Tobie dadzą chwilę odpoczynku. Zajęcia taneczne online z Wujkiem Maćkiem, to świetny sposób na rozpoczęcie przygody z Hip Hopem. Nie czekaj, dołącz do naszej internetowej platformy studiotanca.pl i tańcz codziennie!
  Zobacz kurs
 • Santiago Bello

  TANIEC KLASYCZNY P1

  POZIOM 1 Taniec klasyczny, powszechnie znany jako balet, stanowi niezwykłą formę sztuki. Dla tych, którzy marzą o występie na największych scenach, droga ta rozpoczyna się już we wczesnym dzieciństwie. Ćwiczenia od najmłodszych lat kształtują umiejętności, których trudno nauczyć się u dojrzałego ciała. Lecz balet to nie tylko forma artystycznego wyrazu i ścieżka wieloletniej kariery scenicznej, to także wyjątkowy sposób dbania o siebie, dostępny również w dorosłym życiu, między innymi dzięki naszym kursom online. Często nie skupiamy się na naszej postawie oraz pozycji w jakiej pracujemy... a taniec klasyczny jest niczym trening, skonstruowany w taki sposób, aby jednocześnie rozwijać elastyczność i wzmacniać mięśnie głębokie, co pozytywnie wpłynie na to jak będzie czuć się nasze ciało. Szczególna troska o kondycję kręgosłupa, czy zadbanie o odcinek krzyżowo-lędźwiowy to jedne z wielu atutów baletu. Do ćwiczenia nie potrzebujesz drążka i specjalnego stroju - wystarczy krzesło i wygodny dres! Także nie czekaj i zadbaj o swoje ciało z internetowym kursem tańca klasycznego w studiotanca.pl!
  Zobacz kurs