Taniec weselny kurs online

Nauka Pierwszego Tańca Online

Termin ślubu został ustalony, zaproszenia rozesłane, a sala weselna wynajęta? W takiej sytuacji pozostaje tylko jedno: wybór wstępnej choreografii. Oferujemy kompleksowy kurs pierwszego tańca online, który umożliwi Wam naukę w zaciszu domu. Bez względu na Wasz poziom doświadczenia, nasze lekcje są zaprojektowane tak, aby każda para mogła pięknie zaprezentować się na parkiecie w tym uroczystym dniu.

 

Ekspresowy kurs pierwszego tańca online

 

Oferujemy specjalny program, który da się z łatwością dostosować się do indywidualnych potrzeb i możliwości każdej pary. Wskazówki instruktorów sprawią, że Wasz pierwszy taniec będzie nie tylko technicznie poprawny, ale przede wszystkim wyjątkowy.

 

Kurs pierwszego tańca w formie online daje Wam swobodę nauki w dowolnym czasie i miejscu. Zyskując dostęp do profesjonalnych materiałów wideo, będziecie mogli ćwiczyć w domu, w swoim tempie, powtarzając lekcje tak często, jak tego potrzebujecie.

 

Nasze warsztaty prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy nie tylko krok po kroku zaprezentują różne figury, ale także udzielą cennych porad. Dzięki regularnej praktyce, gdy nadejdzie moment, w którym zatańczycie po raz pierwszy, wprawicie całą salę w zachwyt.

 

Opanujcie Wasz pierwszy taniec – kurs online

 

Ustalenie odpowiedniej choreografii na wesele to ważna kwestia. Pierwszy taniec nadaje ton całej uroczystości, dlatego kurs online to dobra decyzja. Po nauce w domu para młoda może zdecydować się na tradycyjny styl lub postawić na coś bardziej nowoczesnego i energetycznego, co odzwierciedli łączące ją gorące uczucie.

 

Wybór nowożeńców najczęściej pada na:

 

· walca – charakteryzuje się romantycznymi, płynnymi ruchami, a jego prostota sprawia, że nauka online w domu nie sprawi problemu nawet niedoświadczonym osobom;

 

· salsę i bachatę – żywiołowe połączenie rytmów latynoamerykańskich, które wnosi na parkiet energię, to świetny wybór na pierwszy taniec pary młodej;

 

· rock & rolla – ten dynamiczny styl tańca powoduje, że goście nie mogą oderwać oczu od tańczącej pary! Rock & roll to świetny sposób na rozkręcenie weselnych tańców;

 

· jive i cha cha cha – style idealne do odtworzenia kultowych scen filmowych. Zatańczenie w stylu amerykańskich gwiazd uświetni każde wesele;

 

· paso doble – ta hiszpańska, ekspresyjna choreografia odwołuje się do tradycji corridy, w której to partner wciela się w torreadora, a partnerka symbolizuje byka na arenie;

 

· tango – ten pełen pasji i namiętności styl z pewnością będzie efektownym otwarciem weselnej zabawy.

 

Dla zwolenników luźniejszego stylu, którzy lubią zabawę bez zadęcia, dobrym wyborem mogą okazać się dynamiczne tańce, które wprowadzą na salę radosną atmosferę i zachęcą gości do wejścia na parkiet. Instruktorzy naszego kursu online proponują szeroki wachlarz propozycji, więc podczas nauki w domu na pewno znajdziecie coś dla siebie.

 

Jak zakończyć pierwszy taniec? Nauka w domu

 

Typowym zakończeniem występu jest eleganckie odchylenie panny młodej przez pana młodego. Nowożeńcy na kilka sekund zastygają w bezruchu, co dodaje tej chwili dramatyzmu. Innym pomysłem może być ciepłe przytulenie i delikatny pocałunek. Jeśli para młoda decyduje się na bardziej dynamiczną choreografię – dobrym pomysłem będzie nagłe zatrzymanie się w tanecznej pozie.

 

Nauka pierwszego tańca w formie online to okazja do poćwiczenia układu w domu i opanowania go do perfekcji. W trakcie kursu Ty i Twoja druga połówka poznacie różne style. Szeroki wachlarz opcji pozwoli Wam zdecydować się na ten, który najlepiej odzwierciedli panującą pomiędzy między wami energię. A może nauka podstawowych kroków skłoni was do improwizacji?

 

Pierwszy taniec weselny: nauka online w Studiu Tańca

 

Zapraszamy do rozpoczęcia tej niezwykłej podróży tanecznej. Niech Wasz pierwszy taniec będzie tak wyjątkowy, jak Wy sami. Nauka online to przystępna i wygodna opcja, więc zapiszcie się na nasze warsztaty już dziś i zacznijcie ćwiczyć w domu. Gwarantujemy, że będziecie sobie wdzięczni za odbycie kursu, oglądając własny popis taneczny na filmie z wesela.

 • Rumba taniec weselny
  PIERWSZY TANIEC
  Agnieszka Kaczorowska-Pela

  PIERWSZY TANIEC – RUMBA

  Marzycie o wyjątkowym pierwszym tańcu, który zapadnie w pamięć wszystkim gościom? studiotanca.pl z dumą prezentuje kurs online pierwszego tańca w stylu rumba, który doda Waszemu wielkiemu dniu elegancji i koloru. Rumba, znana ze swojego zmysłowego i płynnego ruchu, to doskonały wybór na pierwszy taniec. Dzięki naszemu kursowi, nauczycie się nie tylko podstawowych kroków, ale również wspaniałych figur, które uczynią Wasz taniec wyjątkowym. Krok po kroku odtworzycie choreografię, która na pewno zachwyci wszystkich weselnych gości. Stwórzcie swój idealny moment z Agnieszką i Michałem! Zapraszamy!
  Zobacz kurs
 • Alternatywny taniec dla nowożeńców
  PIERWSZY TANIEC
  Adriana Drozdowicz, Maciej Duda

  PIERWSZY TANIEC - BACHATA

  Jesteście przed wyborem muzyki na swój pierwszy taniec i szukacie czegoś wyjątkowego? Co powiedzie na zatańczenie gorącej bachaty? Styl, który szturmem zawojował parkiety w Polsce, może być teraz Waszym pierwszym tańcem. Wyjątkowa choreografia stworzona przez naszych instruktorów: Adrianę i Dudę przeniesie Was i Waszych gości na słoneczną Dominikanę! Układ wytłumaczony krok po kroku, efektowne podnoszenia i zmysłowe ruchy. Możecie zatańczyć go do jednej z naszych muzycznych propozycji lub do wybranego przez siebie utworu.

   
  Zobacz kurs
 • Internetowy kurs taniec weselny
  PIERWSZY TANIEC
  Agnieszka Kaczorowska-Pela, Michael Danilczuk

  PIERWSZY TANIEC - WALC ANGIELSKI

  Zapraszamy na wyjątkową lekcję walca angielskiego w studiotanca.pl, prowadzoną przez Agnieszkę Kaczorowską-Pelę i Michaela Danilczuka! Wiemy jak ważny jest ten dzień i chwila, w której wchodzicie na parkiet jako świeżo upieczone małżeństwo, dlatego stworzyliśmy kurs, który ma za zadanie pomóc Wam poczuć się tego dnia wyjątkowo!

  Unikalna choreografia na pierwszy taniec pozwoli Wam doświadczyć tej chwili z walcem angielskim, tańcem, który swoją elegancją i płynnością stworzy niezapomnianą oprawę. Pod okiem naszych ekspertów - Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Michaela Danilczuka, opanujecie kroki, które sprawią, że Wasz pierwszy taniec będzie wspaniałym przeżyciem, pełnym gracji i stylu.

  Zobacz kurs