Kurs tańca użytkowego online

To kategoria, która cieszy się dużą popularnością w wielu stacjonarnych szkołach – dlatego stworzyliśmy ją także na naszej platformie! Kurs tańca użytkowego to zdecydowanie jeden z najbardziej praktycznych stylów, wybieranych przez obie płcie w każdym wieku. Dlaczego? Ponieważ pozwala posiąść umiejętności, dzięki którym będziesz czuć się swobodniej na każdym parkiecie! Nauka online dla par oraz solo pozwoli Ci przełamać nieśmiałość i zaprezentować się z jak najlepszej strony na niejednej imprezie!

Czym jest taniec użytkowy?

To styl uniwersalny, który łączy w sobie wiele różnych gatunków. Dla osób, którym potrzebny jest taniec użytkowy, kurs będzie z pewnością jednym z przyjemniejszych sposobów spędzania wolnego czasu, który zaowocuje zwiększeniem pewności siebie na parkiecie. Polecamy go nie tylko dla par, ale również dla tych, którzy chcą swobodnie tańczyć podczas rozmaitych przyjęć solo bez skrępowania. Ten gatunek to podstawowe kroki, które pozwolą Ci nauczyć się prowadzenia, a także podążania za partnerem oraz samodzielnego poruszania się w miejscu, bez względu na to, jaka muzyka wam towarzyszy.

Dla kogo jest kurs tańca użytkowego?

Aktywując naszą subskrypcję w Studio Tańca, możesz nie tylko zapełnić sobie wolne wieczory i przyjemnie je wykorzystać, ale również sprawić radość bliskiej osobie! Kurs tańca użytkowego dla par to najlepszy wybór w przypadku gości weselnych, którzy chcą jak najlepiej wypaść podczas wesela. Przyda się on również młodzieży, która chce czuć się pewniej na dyskotekach czy studniówce, a także każdemu, kto lubi brylować na dancingach i balach! Nie wprowadzamy ograniczeń płciowych ani wiekowych – zapraszamy do skorzystania z naszych materiałów instruktażowych każdego, kto chce, by jego nieśmiałe ruchy przerodziły się w te zsynchronizowane nie tylko z muzyką, ale również z partnerem!

Gdzie wykorzystasz umiejętności z kursu tańca użytkowego?

Dookoła jest tyle możliwości, by tańczyć i czerpać z tego radość! Nie skazuj się więc na podpieranie ścian – poznaj podstawowe kroki, dzięki którym rozruszasz swoje ciało i wprowadzisz je w odpowiedni rytm, a następnie wykorzystaj je na dowolnym parkiecie! Kurs tańca użytkowego online przyda się parom, które chcą wyglądać na zgrany duet podczas wesela, ale również wszystkich osobom, które pragną lepiej się zgrać podczas wesołych pląsów na rozmaitych imprezach. Studniówka, bal sylwestrowy, dancing, impreza w klubie – to tylko przykładowe okazje, w których warto wyluzować, a jednocześnie poruszać się w takt muzyki, w przemyślany i swobodny sposób, by prezentować się jak najlepiej przed innymi!

Dlaczego warto wybrać kurs online?

Nasza platforma powstała z myślą o osobach zapracowanych, które czas na trening znajdują w porach, gdy szkoły stacjonarne już nie funkcjonują, ale też tych, którzy czują się skrępowani podczas prezentowania swoich umiejętności w szerszej grupie. Nauka tańca użytkowego online to również coś w sam raz dla osób, które niemają w najbliższej okolicy placówek oferujących naukę tego właśnie stylu i poszukują czegoś, co pozwoli im ćwiczyć w domu, w komfortowych warunkach. Studio Tańca to idealna opcja w wielu sytuacjach! Wykupując subskrypcję w atrakcyjnej cenie, zyskujesz dostęp do wielu materiałów video, które pomogą Ci w szlifowaniu podstawowych i bardziej zaawansowanych kroków, zarówno solo, jak i w parze lub w grupie. Zdecyduj się na nią i rozpocznij swój kurs tańca użytkowego, gdy tylko znajdziesz na to czas i ochotę – może to być początek Twojej nowej, pięknej pasji, która zaowocuje większą pewnością siebie na parkiecie!

  • Agnieszka Kaczorowska-Pela, Michael Danilczuk

    TANIEC UŻYTKOWY P1

    POZIOM 1 Taniec Użytkowy to szerokie pojęcie obejmujące różnorodne style tańca, które znajdują zastosowanie w różnych sytuacjach społecznych, takich jak uroczystości, imprezy, bale czy spotkania towarzyskie. Kluczową rolę odgrywają tutaj podstawowe kroki oraz zdolność do prowadzenia lub podążania w tańcu w parach. Zróżnicowanie stylów pozwala na adaptację tańca do różnych gatunków muzycznych i atmosfer, co czyni tę formę taneczną niezwykle elastyczną i dostępną dla tancerzy na różnych poziomach zaawansowania. Początkowo praca opiera się na nauce prostych kroków i przejść. Jednak to tylko od Ciebie zależy jak bardzo rozwiniesz ten styl. Naucz się wszystkich figur i dowolnie je mieszaj dodając różnorodne elementy. Zacznij kurs online w studiotanca.pl i zachwyć wszystkich swoimi umiejętnościami!
    Zobacz kurs