← Wróć do listy kursów
Adriana Drozdowicz

BACHATA SOLO P2

POZIOM 2
Bachata to taniec pełen emocji i zmysłowości, wywodzący się ze słonecznej Dominikany. To popularna forma tańca karaibskiego, zaraz po salsie. Ciekawostką jest, że odmiana Bachaty Sensual powstała w Hiszpanii, nadając jej unikalny charakter. To prosty taniec, którego podstawowe kroki można opanować w kilka chwil. W wersji solo dla kobiet kluczowa jest praca bioder, rytmiczne kroki i zmysłowe ruchy rąk. Bachata to nie tylko doskonały trening dla całego ciała, ale także ogromna przyjemność i źródło radości, zwiększająca energię życiową. To taniec pełen pasji, namiętności i romantyzmu, który wprowadza w świat muzyki i kultury Dominikany. Odkryj, jak wspaniale możesz się poczuć, ucząc się bachaty w studiotanca.pl!

Rozwiń swoje umiejętności na 2 poziomie bachaty solo!

Spotkaj się ze swoją kobiecością na zajęciach z Adrianą! Poziom drugi, to nowe kroki i umiejętności, które połączone z figurami z poziomu pierwszego stworzą świetną bazę do rozwijania się w tym stylu! Pamiętaj, że dzięki subskrypcji masz możliwość odtworzenia lekcji bachaty z każdego poziomu dowolną ilość razy.

Bachata, wywodząca się z Dominikany, przyciąga miłośników latynoskich rytmów swoim wyjątkowym urokiem i emocjonalnym wyrazem. To drugi pod względem popularności taniec latynoamerykański z Karaibów, który zdobywa serca tancerzy na całym świecie. Obecnie modna odmiana, Bachata Sensual, powstała w Hiszpanii, nadając tańcowi dodatkowy, unikalny charakter.

Lekcje tańca bachata obejmują naukę różnych figur, z których można stworzyć własną choreografię. Nawet początkujący tancerze szybko opanują podstawowe kroki, a zaawansowani mają możliwość improwizacji i dodawania własnych elementów, co sprawia, że każde wykonanie jest wyjątkowe. To prosty taniec, który świetnie sprawdza się w różnych sytuacjach tanecznych.

Bachata jest znana ze swojej romantycznej i melodyjnej natury. Charakterystyczną cechą tego tańca jest bliskość partnerów, co nadaje mu niezwykłą emocjonalność i ekspresję. Zmysłowe ruchy bioder, delikatne wirujące figury i pełne namiętności spojrzenia sprawiają, że bachata emanuje sensualnością. Tańczona solo pozwala rozwijać świadomość ciała i pewność siebie, a także delikatność w poruszaniu się po parkiecie.

Kurs Bachata to droga od prostych figur i kroku podstawowego po skomplikowane kombinacje i efektowną pracę nóg. Oferuje unikalną formę wyrażania uczuć i bliskości. Być może początek Twojej tanecznej przygody zacznie się właśnie tutaj: w studiotanca.pl! Zapraszamy!

Zawartość

Rozgrzewka z Michaelem Danilczukiem w studiotanca.pl idealny sposób na rozpoczęcie kursu padlock

0. ROZGRZEWKA

Pamiętaj aby rozgrzać się przed zajęciami! Możesz puścić muzykę i poćwiczyć samodzielnie, bądź skorzystać z ćwiczeń zaprezentowanych przez nas.

Karaibska bachata solo online padlock

1. LEKCJA

Dziewczyny, uruchamiamy barki oraz dodajemy krok cza cza!

Kobiecy kurs tańca bachata solo padlock

2. LEKCJA

Pora na izolację klatki i połączenie jej z pracą nóg. Świetne ćwiczenie na koordynację!

Nauka bachaty krok po kroku w domu padlock

3. LEKCJA

Na trzeciej lekcji nauczycie się kroczku Pico i kolejnej wersji cza cza.

Bachata dla kobiet kurs online padlock

4. LEKCJA

Ostatnia lekcja to nauka fali. Cudownie sensualny ruch, który rozluźni Wasze ciała i doda zmysłowości!

Trener

bachata online adriana drozdowicz ebachata

Adriana Drozdowicz

Tancerka, choreografka i dyplomowana instruktorka tańca. Mistrzyni Polski i Europy Bachaty IDO 2023. Leaderka Polskiego Temu Światowego Projektu Judith Ladies Styling, prowadzi własną grupę taneczną Adriana Ladies Team. Zdobywczyni I miejsca oraz nagrody publiczności w Międzynarodowym Konkursie Bachata Social Competition 2018 oraz III miejsca na BachataStars Poland 2018.

Prowadzone kursy:

- BACHATA W PARACH

- BACHATA SOLO

Komentarze

Sensualna bachata solo nauka tańca

BACHATA SOLO P2

  • checkRozwinięcie kroków z poziomu 1
  • checkNowe figury
  • checkDodaj płynności swoim ruchom
  • checkKurs dedykowany dla kobiet