← Wróć do listy kursów
PIERWSZY TANIEC
Agnieszka Kaczorowska-Pela

PIERWSZY TANIEC – RUMBA

Marzycie o wyjątkowym pierwszym tańcu, który zapadnie w pamięć wszystkim gościom? studiotanca.pl z dumą prezentuje kurs online pierwszego tańca w stylu rumba, który doda Waszemu wielkiemu dniu elegancji i koloru. Rumba, znana ze swojego zmysłowego i płynnego ruchu, to doskonały wybór na pierwszy taniec. Dzięki naszemu kursowi, nauczycie się nie tylko podstawowych kroków, ale również wspaniałych figur, które uczynią Wasz taniec wyjątkowym. Krok po kroku odtworzycie choreografię, która na pewno zachwyci wszystkich weselnych gości. Stwórzcie swój idealny moment z Agnieszką i Michałem! Zapraszamy!
Rumba taniec weselny

Wypełnijcie salę weselną miłością i ciepłem - rumba: zmysłowość i bliskość.

Co będzie lepsze niż rozpoczęcie swojej życiowej podróży pięknym tańcem? Rumba pozwoli Wam zbudować atmosferę już od początku przyjęcia weselnego. Kurs Pierwszego Tańca z Agnieszką i Michałem przygotowany jest tak, aby spokojnie, krok po kroku, nauczyć się choreografii i pewnie wejść na parkiet.

Podczas naszych zajęć odkryjecie magię rumby, która dzięki swojemu romantycznemu charakterowi stanie się idealnym wyrazem Waszej miłości. Zajęcia prowadzone są w sposób przystępny i pełen pozytywnej energii, co sprawia, że nauka staje się prawdziwą przyjemnością. Agnieszka i Michał, z ogromnym doświadczeniem i pasją, zapewnią Wam nie tylko techniczne umiejętności, ale także popracują nad Waszą swobodą ruchu, byście mogli cieszyć się każdym momentem Waszego pierwszego tańca.

Na naszym kursie nauczycie się nie tylko podstawowych kroków, ale także płynnych przejść i efektownych figur, które zachwycą Waszych gości. Każda lekcja jest starannie zaplanowana, byście czuli się komfortowo i zrelaksowani, odkrywając kolejne tajniki tego zmysłowego tańca. Nie musicie martwić się o tempo nauki – nasze lekcje są elastyczne i dostosowane do Waszych potrzeb, co pozwala Wam uczyć się w dogodnym dla Was czasie. Możecie powtarzać każdy krok tyle razy, ile potrzebujecie, aż poczujecie się pewnie na parkiecie.

Nie zwlekajcie – zapiszcie się na Kurs Pierwszego Tańca w stylu rumba już dziś i przygotujcie się na magiczny moment, który na zawsze pozostanie w Waszej pamięci. Agnieszka i Michał z radością poprowadzą Was przez każdy etap nauki, zapewniając wsparcie i motywację na każdym kroku. Razem stworzymy taniec, który będzie odzwierciedleniem Waszej miłości i pasji.

Sprawdźcie choreografię w wykonaniu Agnieszki i Michała: KLIKNIJ TUTAJ

Do choreografii możecie użyć muzyki z naszego kursu, lub dowolnej z poniższych piosenek. A jeśli wybierzecie inną muzykę i będziecie mieli wątpliwości czy będzie pasować - napiszcie do nas, chętnie pomożemy!

KLIKNIJ TUTAJ aby przesłuchać playlistę polecanych utworów!

Dołączcie do nas i pozwólcie, aby rumba była pięknym początkiem Waszej wspólnej drogi!

Zawartość

Pierwszy taniec rumba padlock

1. LEKCJA

Wejdźcie w świat zmysłowej rumby! Pierwsze kroki oraz wyłożenia.

Pierwszy taniec weselny latino padlock

2. LEKCJA

Pora na obroty! Pamiętajcie, nie jest to szybki taniec... ale wymaga pełnej kontroli.

Romantyczna choreografia pierwszy taniec padlock

3. LEKCJA

Podnoszenie - element, którego nie może zabraknąć w Pierwszym Tańcu!

Zmysłowy pierwszy taniec padlock

4. LEKCJA

Cała choreografia i ostatnie wskazówki. Pamiętajcie o sumiennym treningu i komunikacji, a Wasz Pierwszy Taniec będzie samą przyjemnością!

Trener

taniec latino online agnieszka kaczorowska taniec z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Mistrzyni Polski oraz Świata w tańcach latynoamerykańskich. Tancerka międzynarodowej klasy "S" w obu stylach tanecznych - standardowym i latynoamerykańskim. Finalistka i zwyciężczyni programu Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami.

Prowadzone kursy:

- LATINO SOLO

- LATINO W PARACH

- LATINO CHOREO

- TAŃCE STANDARDOWE

- TANIEC DLA DZIECI

- TANIEC UŻYTKOWY

Komentarze

Rumba taniec weselny

PIERWSZY TANIEC – RUMBA

  • checkPiękna i zmysłowa
  • checkDla par pragnących bliskości
  • checkDobierzcie swoją muzykę do choreografii
  • checkĆwiczcie z kursem latino w parach