← Wróć do listy kursów
Agnieszka Kaczorowska-Pela

LATINO SOLO P2

POZIOM 2 Kurs LATINO solo jest przeznaczony dla tych którzy chcą ćwiczyć sami, a pragną nauczyć się podstawowych kroków tańca towarzyskiego. Uczymy się techniki i pracy całego ciała, aby dojść do poziomu, na którym będziemy w stanie zatańczyć z łatwością prostą i atrakcyjną choreografię. Na drugim poziomie poznajemy kroki chachy, rumby, samby i paso-doble. Angażując całe ciało, jesteśmy w stanie nawet podczas nauki zrobić dobry trening. Tych, którzy już znają podstawy tych tańców, zachęcamy, aby je dokładnie powtórzyć odrabiając ten kurs. Na każdej lekcji pada wiele cennych informacji od mistrzyni świata w tym stylu tanecznym. Z ciekawością odkryjecie nowe możliwości swojego ciała i będziecie chcieli więcej!

TWÓJ KOLEJNY KROK W RYTMIE LATINO!

Internetowy kurs Latino Solo to lekcje dla wszystkich entuzjastów latynoamerykańskich rytmów. Na drugim poziomie opieramy się kolejnych krokach z tańca towarzyskiego, umożliwiając uczestnikom rozwijanie świadomości własnego ciała i opanowanie właściwego ruchu różnych partii ciała. Skupimy się już nie tylko na podstawach, takich tańców jak samba, cha cha cha, rumba, paso doble czy jive, ale dodamy kombinacje, tempo i kolejne kroki. Ten kurs online jest idealny dla osób, które mają już za sobą poziom pierwszy kursu Latino Solo, jak i dla tych, którzy poszukują możliwości doskonalenia swoich umiejętności wyniesionych z zajęć, w których już uczestniczyli. Nawet doświadczeni tancerze znajdą coś dla siebie, dzięki lekcjom tańca online mogą ćwiczyć kroki podstawowe pod okiem Agnieszki Kaczorowskiej-Pela. A wiadomo, że to praktyka czyni mistrza!

Zawartość

Rozgrzewka z Michaelem Danilczukiem w studiotanca.pl idealny sposób na rozpoczęcie kursu padlock

0. ROZGRZEWKA

Pamiętaj aby rozgrzać się przed zajęciami! Możesz puścić muzykę i poćwiczyć samodzielnie, bądź skorzystać z ćwiczeń zaprezentowanych przez nas.

Kurs tańca latynoamerykańskiego padlock

1. LEKCJA

Wejdź na kolejny poziom rumby! Krótkie przypomnienie podstaw i następne kroki.

Nauka tańca latynoamerykańskiego padlock

2. LEKCJA

Na drugiej lekcji rozwiniesz ruchy w cha cha cha. Przygotuj się na solidny trening!

Kurs tańca latynoamerykańskiego solo online padlock

3. LEKCJA

Lekcja trzecia to ogniste paso doble! Przed Tobą nowy taniec i nowe umiejętności.

Taniec latynoamerykański solo online padlock

4. LEKCJA

Na ostatniej lekcji wniesiesz sambę na wyższy poziom! Pamiętaj, żeby zajrzeć do kursu P1 aby powtórzyć podstawy.

Trener

taniec latino online agnieszka kaczorowska taniec z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Mistrzyni Polski oraz Świata w tańcach latynoamerykańskich. Tancerka międzynarodowej klasy "S" w obu stylach tanecznych - standardowym i latynoamerykańskim. Finalistka i zwyciężczyni programu Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami.

Prowadzone kursy:

- LATINO SOLO

- LATINO W PARACH

- LATINO CHOREO

- TAŃCE STANDARDOWE

- TANIEC DLA DZIECI

- TANIEC UŻYTKOWY

Komentarze

LATINO SOLO P2

  • checkWyższy poziom kursu Latino
  • checkNowy taniec - paso doble
  • checkW każdej lekcji nowe ruchy
  • checkRozwinięcie podstaw