← Wróć do listy kursów
Maciek Pela

TANIEC DLA DZIECI – WUJEK MACIEK I

KURS 1 Włącz lekcje z Wujkiem Maćkiem i wejdź razem ze swoim dzieckiem w kolorowy świat tańca! Podczas zajęć Twoje dziecko opanuje proste kroki i figury, które będzie mogło powtarzać samodzielnie, bez konieczności Twojej pomocy. Każda lekcja to wejście wręcz w dziecięcą wyobraźnię, a jednocześnie niezwykłe taneczne przeżycie. Nasz internetowy kurs tańca stanowi doskonałą alternatywę dla zajęć stacjonarnych. Twoje dziecko nie tylko zdobędzie nowe umiejętności, ale także wykona szereg ćwiczeń, które być może trochę je wymęczą, a Tobie dadzą chwilę odpoczynku. Zajęcia taneczne online z Wujkiem Maćkiem, to świetny sposób na rozpoczęcie przygody z Hip Hopem. Nie czekaj, dołącz do naszej internetowej platformy studiotanca.pl i tańcz codziennie!

Wujek Maciek, czyli mix hip hopowych kroków i nieposkromionej radości!

Czy słońce, czy deszcz, czy zima, czy lato... zawsze jest dobra pora żeby potańczyć z Wujkiem Maćkiem. Kurs tańca online dedykowany dla najmłodszych, to energetyczny mix kroków hip hopowych, świetnej zabawy, historyjek i rymowanek. Podczas Twoje dziecko pozna proste kroki i figury, które może ćwiczyć samodzielnie, bez Twojej pomocy. Każda lekcja to wejście w świat wyobraźni i przeżycie tanecznej przygody. Internetowy kurs tańca, to doskonały zamiennik zajęć stacjonarnych. Twoje dziecko zdobędzie nowe umiejętności, a Ty złapiesz chwilę oddechu...

Lub może założysz dres i dołączysz szalonych pląsów i energetycznych podskoków!? Obudź w sobie wewnętrzne dziecko i daj ponieść się przygodzie razem z Twoją pociechą!

Taniec Hip Hop, którego elementy znajdziesz w tym kursie, jest tańczony na całym świecie przez dzieci, młodzież i dorosłych. W Stanach zjednoczonych, kolebce tego stylu, uczony jest od najmłodszych lat. Tańczy się go w domach, na ulicach, czy lokalnych centrach kultury! Dzięki platformie z internetowymi kursami możesz poczuć tę energię w swoich czterech ścianach. Już nie musisz wychodzić z domu, aby uczyć się od najlepszych. Wystarczy, że zaczniesz taneczną przygodę wraz ze studiotanca.pl!

Zawartość

Nauka tańca dla dzieci online Maciek padlock

1. LEKCJA

Taneczne kroki opowiedziane piracko-marynarską historią! A na końcu oczywiście wspólne tańce z Ciocią Agą.

Nauka tańca dla dzieci w domu Maciek padlock

2. LEKCJA

Druga lekcja to opowiastka o szukaniu dziury w płocie. Do tego taneczne ręce i dużo biegania!

Kurs tańca dla dzieci online Maciek padlock

3. LEKCJA

Na trzeciej lekcji przeniesiemy się, a raczej polecimy, do Afryki! Przygotujcie się na dużo maszerowania po sawannie!

Kurs tańca dla dzieci Maciek padlock

4. LEKCJA

Ostatnia lekcja bip bip bzzzzt gzzzzzyt. Zostaniemy na chwilę robotami i zobaczymy jak śmiesznie chodzi się bez zgiętych kolan!

Trener

taniec hip hop online maciek pela you can dance

Maciek Pela

Tancerz freestylowy, wieloletni instruktor tańca hip-hop, uczestnik warsztatów tanecznych w Barcelonie podczas programu "You Can Dance - po prostu tańcz!". Taniec jest dla niego naturalnym elementem rzeczywistości, który nigdy nie znika, niezależnie czy trenuje, gotuje albo sprząta.

Prowadzone kursy:

- HIP HOP

- TANIEC DLA DZIECI

Komentarze

TANIEC DLA DZIECI – WUJEK MACIEK I

  • checkPuść zamiast bajki
  • checkDawka humoru i ćwiczeń
  • checkKroki hip hopowe w dziecięcej odsłonie
  • checkPołączenie tańca i zabawy