← Wróć do listy kursów
Adriana Drozdowicz, Maciej Duda

BACHATA W PARACH P2

POZIOM 2 Masz w sobie gotowość aby wejść na kolejny level? Wierzymy, że tak! Sprawdź co przygotowali dla Ciebie Adriana z Dudą na drugim poziomie Bachaty w Parach. Figury i przejścia, którymi zachwycisz się od pierwszego ruchu. Wszystko wytłumaczone i podane w przystępnej formie. A jeśli nie jeszcze nie wiesz czym jest Bachata, lub dopiero stawiasz w niej pierwsze kroki, to koniecznie zajrzyj na 1 poziom tego stylu i ucz się razem z nami! Pamiętaj - możesz wykupić pojedynczy kurs albo... subskrybować naszą platformę i cieszyć się dostępem do wszystkich zasobów już od 49 zł miesięcznie!

WEJDŹ GŁĘBIEJ W ŚWIAT BACHATY!

Bachata, rodem z Dominikany, jest tańcem, który urzeka swoją oryginalnością i emocjonalną głębią. W niesamowitym tempie zdobyła serca entuzjastów latynoskich dźwięków i dziś rozgrzewa ciała wielu tancerzy na każdym kontynencie! Bachata jest tańcem pełnym zmysłowości, nie dziwi więc fakt, iż pochodzący z Karaibów styl szybko zyskuje nowych fanów na całym globie.

Bachata charakteryzuje się romantycznym i melodyjnym brzmieniem. Taniec ten, wykonywany w parze, oferuje wyjątkowe doświadczenie wyrażania emocji i intymności. Cechą wyróżniającą jest bliski kontakt ciał tancerzy, co nadaje mu intensywność emocjonalną i ekspresję. Eleganckie ruchy bioder, subtelne kręcące się figury i pełne pożądania spojrzenia nadają Bachacie zmysłowości, tworząc prawie namacalną więź między partnerami. Bachata tańczona solo pomaga rozwijać świadomość własnego ciała, pewność siebie i łagodność ruchów na parkiecie, a w parze jest niezwykłym doświadczeniem, które buduje relację z drugą osobą.

Kursy bachaty uczą różnorodnych figur, które można łączyć w indywidualne choreografie. Doświadczeni tancerze mogą improwizować, dodając swoje elementy, co czyni każdy taniec wyjątkowym. Na drugim poziomie Bachaty w Parach poznasz kolejne kroki, rozwiniesz ruchy z poziomu pierwszego i jeszcze bardziej wejdziesz w ten cudowny świat!

Studiotanca.pl to miejsce stworzone dla Ciebie! Tańcz, rozwijaj się i zdobywaj kolejne umiejętności!

Zawartość

Rozgrzewka z Michaelem Danilczukiem w studiotanca.pl idealny sposób na rozpoczęcie kursu padlock

0. ROZGRZEWKA

Pamiętaj aby rozgrzać się przed zajęciami! Możesz puścić muzykę i poćwiczyć samodzielnie, bądź skorzystać z ćwiczeń zaprezentowanych przez nas.

Sensualna bachata w parach padlock

1. LEKCJA

Pora przenieść się na wyższy poziom Bachaty w Parach. Nowe kroki, nowe rozwiązania! Ruchy, którymi oczarujesz wszystkich, na każdej imprezie.

Zmysłowy kurs bachaty w parach padlock

2. LEKCJA

Chcesz dowiedzieć się co to znaczy nakładka na "Patricka Swayze"? Koniecznie sprawdź 2 lekcję. ;) Dodatkowo poruszasz się w pozycji media - umiejętność obowiązkowa!

Lekcje bachaty w parach online padlock

3. LEKCJA

Trzecia lekcja jest istotna w szczególności dla Panów. Duda wyjaśnia jak poprowadzić partnerkę bez kontaktu wzrokowego - tylko za pomocą trzymania. Nie zapominamy o Paniach - dla Was też przygotowane są konkretne kroki!

Kurs sensualnej bachaty w domu padlock

4. LEKCJA

Ostatnia lekcja to trening izolacji i rewelacyjny trick - "tic tac". A do tego oczywiście kolejne rozwiązania, które możesz dodać do swojego tańca.

Trener

bachata online adriana drozdowicz ebachata

Adriana Drozdowicz

Tancerka, choreografka i dyplomowana instruktorka tańca. Mistrzyni Polski i Europy Bachaty IDO 2023. Leaderka Polskiego Temu Światowego Projektu Judith Ladies Styling, prowadzi własną grupę taneczną Adriana Ladies Team. Zdobywczyni I miejsca oraz nagrody publiczności w Międzynarodowym Konkursie Bachata Social Competition 2018 oraz III miejsca na BachataStars Poland 2018.

Prowadzone kursy:

- BACHATA W PARACH

- BACHATA SOLO

bachata online maciek duda ebachata

Maciej Duda

Tancerz, muzyk oraz certyfikowany instruktor bachaty dominikańskiej i bachaty sensual. Choreograf programu Taniec Życia" emitowanego w ogólnopolskiej telewizji TVN. Mistrz Polski i Europy Bachaty IDO 2023.

Prowadzone kursy:

- BACHATA W PARACH

Komentarze

Kurs bachata pary, poziom 2, kurs tańca online!

BACHATA W PARACH P2

  • checkWyższy poziom zaawansowania
  • checkZjawiskowe przejścia
  • checkKroki do wykorzystania na imprezie
  • checkDokładnie wytłumaczone ruchy