← Wróć do listy trenerów

Maciej Duda

Jestem tancerzem i muzykiem oraz certyfikowanym instruktorem bachaty dominikańskiej i bachaty sensual. Moja taneczna droga zaczęła się bardzo wcześnie. Mieszkając w Hiszpanii rozwijałem swoje umiejętności pod okiem największych światowych gwiazd tańca. W roku 2018 byłem choreografem w programie “Taniec Życia” emitowanego w ogólnopolskiej telewizji TVN.

Wraz z Adrianą organizujemy festiwale i wydarzenia takie jak: Bachata Summer Camp Chorwacja, Zanzibar Bachata Festival, Kompas Tańca. Jesteśmy również mistrzami Polski i Europy Bachaty IDO w 2023. Jako para prowadzimy zajęcia na dużych festiwalach, warsztatach w Polsce i za granicą: w Estonii, Danii, Niemczech, Norwegii, Czechach itd. Sędziowaliśmy wiele zawodów tanecznych oraz konkursów m.in.: Bachata Stars, Bailame Couple Competitions Kraków oraz Jack&Jill Social Competition Warszawa.

W tańcu najważniejsza jest dla mnie spontaniczność i połączenie z partnerką. Uwielbiam gdy muzyka sama niesie nas w przestworza! Nie czekaj, poznaj razem ze mną niezwykły i zmysłowy świat bachaty.

Prowadzone kursy