← Wróć do listy trenerów

Adriana Drozdowicz

Jestem tancerką, choreografką, dyplomowaną instruktorką tańca na kierunku “taniec jazzowy, instruktorka stretchingu, masażystka”. Z moich osiągnięć warto wymienić zdobycie I miejsca oraz nagrody publiczności w Międzynarodowym Konkursie Bachata Social Competition 2018 oraz III miejsca na BachataStars Poland 2018.

Jestem leaderką Polskiego Temu Światowego Projektu Judith Ladies Styling, a obecnie prowadzącą własną grupę taneczną Adriana Ladies Team. Plastyczność i naturalność w ruchu to moje główne atuty. Swoje podopieczne uczę wyrażać kobiecość poprzez taniec, bo uważam to za najskuteczniejszą drogę do siebie i do swojej pewności siebie. Prowadzę warsztaty na wielu polskich i zagranicznych festiwalach. Na co dzień uczę tańca w Warszawskich szkołach, a jestem znana z tworzenia kreatywnych kobiecych projektów video, które oprócz tańca pokazują ważne dla mnie wartości.

Razem z moim partnerem Maćkiem jesteśmy mistrzami Polski i Europy Bachaty IDO w 2023. Jako para prowadzimy zajęcia na dużych festiwalach, warsztatach w Polsce i za granicą t.j. w Estonii, Danii, Niemczech, Norwegii, Czechach itd. Sędziowaliśmy wiele zawodów tanecznych oraz konkursów m.in.: Bachata Stars, Bailame Couple Competitions Kraków oraz Jack&Jill Social Competition Warszawa.

Prowadzone kursy