Cennik

Wybierz subskrypcję, z opłatą za rok z góry i skorzystaj z najniższej ceny!

W studiotanca.pl możesz odtwarzać taneczne lekcje kiedy tylko masz czas i ochotę, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz. Chcesz tańczyć w parze, solo, a może całą rodziną? Jeśli interesuje Cię nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów video, wybierz opcję SUBSKRYPCJI. Masz od nas gwarancję dodawanych w każdym miesiącu nowych materiałów. Ty się rozwijasz i my się rozwijamy!

 

Wybierając opcję opłaty za rok z góry, uzyskujesz najniższą cenę za miesiąc tańca z nami. Za jedyne 49 zł miesięcznie otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów na platformie! Również do tych, które będą się dopiero pojawiać. Płacąc co miesiąc tę samą, najniższą cenę, dostajesz jeszcze więcej tańca. Dołącz do społeczności studiotanca.pl, aktywując subskrypcję!

Wszystkie kursy

49
miesięcznie
Płatność roczna (588 zł)
 • Najniższa cena za miesiąc
 • Zapłać raz – tańcz cały rok
 • Dostęp do wszystkich materiałów
 • Tańczysz online dowolny styl
 • Punkty w programie lojalnościowym

Subskrybuj, miej dostęp do całej platformy, płacąc co miesiąc.

W studiotanca.pl odkryjesz jaki styl tańca Ci w duszy gra lub będziesz się wszechstronnie rozwijać, mając dostęp do wszystkiego co przygotowaliśmy. Możesz też ćwiczyć tylko jeden styl i jednocześnie zaprosić do tańca partnera/partnerkę czy swoje dzieci.

Opcja SUBSKRYPCJI jest najwygodniejsza, ponieważ masz nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów video. Za jedyne 59 zł miesięcznie możesz korzystać ze wszystkich lekcji tanecznych, a opłata pobierana jest w każdym miesiącu.  Liczba kursów jest stale powiększana, dzięki temu, płacąc co miesiąc tę samą cenę, dostajesz ciągle więcej tańca. Dołącz do społeczności studiotanca.pl i zasubskrybuj nasz portal!

Wszystkie kursy

59
miesięcznie
Płatność miesięczna (59 zł)
 • Wygodna płatność miesięczna
 • Pełny dostęp do tanecznych video
 • Decyduj kiedy chcesz tańczyć
 • Atrakcyjna cena
 • Punkty w programie lojalnościowym

Interesuje Cię konkretny styl tańca?

Skorzystaj z możliwości zakupu POJEDYNCZEGO KURSU! Przygotowaliśmy bogatą ofertę stylów tanecznych, dedykowanych wszystkim grupom wiekowym i na różnych poziomach zaawansowania.

W cenie 79 zł otrzymasz możliwość odtwarzania wybranego kursu bez żadnych ograniczeń. Powtarzaj lekcje dowolną ilość razy, aby móc czerpać z nich jak najwięcej. Pamiętaj, w każdym momencie możesz uruchomić miesięczną subskrypcję i cieszyć się nieograniczonym dostępem do platformy!

Pojedynczy kurs

79
kurs
Płatność jednorazowa
 • Dostęp do kursu od razu po płatności
 • Możliwość odtwarzania wybranych lekcji bez ograniczeń
 • Wybierz jeśli chcesz tańczyć jeden styl
 • Możliwość rozszerzenia do subskrypcji

KUP VOUCHER NA TANECZNĄ SUBSKRYPCJĘ!

Chcesz komuś zrobić wyjątkowy prezent? Wybierz voucher prezentowy i podaruj dostęp do całej platformy studiotanca.pl. Obdarowana osoba będzie się świetnie bawić, znajdzie w tańcu relaks, odpoczynek, odskocznię od codziennych wyzwań, będzie to świetna alternatywa aktywności fizycznej…a może odkryje w tańcu swoją prawdziwą pasję? Kurs tańca online może być początkiem wspaniałej przygody! Przekonaj się i zaskocz niepowtarzalnym prezentem.

Voucher wysyłany jest w formie pliku PDF. Możesz wydrukować plik i w pustym polu napisać odręczną dedykację płynącą prosto z serca. Możliwość wyboru dwóch wariantów pozwoli Ci dobrać podarunek odpowiednio do okazji.

VOUCHER PREZENTOWY

Roczny dostęp

Roczny dostęp do wszystkich kursów online na platformie! Podaruj bliskiej osobie możliwość rozbudzenia i umocnienia w sobie pasji do tańca.

Miesięczny dostęp

Subskrypcja miesięczna, zawierająca wszystkie lekcje tańca online. Idealny sposób aby postawić pierwszy krok!
times