← Wróć do listy kursów
PIERWSZY TANIEC
Adriana Drozdowicz, Maciej Duda

PIERWSZY TANIEC - BACHATA

Jesteście przed wyborem muzyki na swój pierwszy taniec i szukacie czegoś wyjątkowego? Co powiedzie na zatańczenie gorącej bachaty? Styl, który szturmem zawojował parkiety w Polsce, może być teraz Waszym pierwszym tańcem. Wyjątkowa choreografia stworzona przez naszych instruktorów: Adrianę i Dudę przeniesie Was i Waszych gości na słoneczną Dominikanę! Układ wytłumaczony krok po kroku, efektowne podnoszenia i zmysłowe ruchy. Możecie zatańczyć go do jednej z naszych muzycznych propozycji lub do wybranego przez siebie utworu.

 

Gorące rytmy prosto z Karaibów na Waszym weselu...?

Odkryjcie razem magię pierwszego tańca, który zostanie z Wami na zawsze!

studiotanca.pl zaprasza Was na kurs online pierwszego tańca w stylu bachata, gdzie każdy krok może być krokiem ku wspólnej przyszłości.

Bachata, z jej romantycznymi melodiami i zmysłowymi ruchami, jest idealnym wyborem na pierwszy taniec. Nie tylko da wspaniały efekt wizualny podczas Waszej uroczystości, ale również pozwala na bliskość i intymność, która jeszcze bardziej zacieśni Waszą więź.

W studiotanca.pl dbamy o to, by nauka tańca była prostą i przyjemną przygodą. Dzięki naszym kursom online, możecie ćwiczyć w zaciszu własnego domu, dostosowując tempo nauki do swoich potrzeb. Niezależnie od Waszego doświadczenia tanecznego, Adriana i Maciek, nasi doświadczeni instruktorzy, poprowadzą Was krok po kroku przez wszystkie figury, zapewniając, że każdy ruch będzie płynny i pełen gracji. Czekają na Was nie tylko techniki taneczne, ale też mnóstwo radości i śmiechu, które uczynią przygotowania do tego wyjątkowego dnia jeszcze bardziej niezapomnianymi. Bachata, jako pierwszy taniec to wspaniały sposób na pokazanie gościom Waszej harmonii i miłości.
Pod tym linkiem: KLIKNIJ TUTAJ znajdziecie listę utworów, do których możecie zatańczyć ten układ. A jeśli nie jesteście pewni czy dany utwór będzie pasować do choreografii... napiszcie do nas! Z chęcią pomożemy w doborze muzyki.
Zapraszamy również do obejrzenia całej choreografii pod tym linkiem: KLIKNIJ TUTAJ!
Nie czekajcie, zacznijcie swoją taneczną przygodę z bachatą już dziś na studiotanca.pl i uczynicie Wasz pierwszy taniec wydarzeniem, które zachwyci każdego gościa.

Zawartość

Pierwszy taniec bachata padlock

1. LEKCJA

Wejście na parkiet, wyłożenie oraz pierwszy obrót. Na początek miło i przyjemnie!

Bachata taniec na wesele padlock

2. LEKCJA

Przed nami kolejne wyłożenia i efektowne przejścia w oparciu o podstawowy krok Bachaty.

Pierwszy taniec w stylu karaibskim padlock

3. LEKCJA

Nadajcie swojej choreografii miękkości i przećwiczcie falę razem z Adrianą i Dudą.

Wybierz bachatę na swój pierwszy taniec padlock

4. LEKCJA

Pora na solówki i domknięcie choreografii!

Trener

bachata online adriana drozdowicz ebachata

Adriana Drozdowicz

Tancerka, choreografka i dyplomowana instruktorka tańca. Mistrzyni Polski i Europy Bachaty IDO 2023. Leaderka Polskiego Temu Światowego Projektu Judith Ladies Styling, prowadzi własną grupę taneczną Adriana Ladies Team. Zdobywczyni I miejsca oraz nagrody publiczności w Międzynarodowym Konkursie Bachata Social Competition 2018 oraz III miejsca na BachataStars Poland 2018.

Prowadzone kursy:

- BACHATA W PARACH

- BACHATA SOLO

bachata online maciek duda ebachata

Maciej Duda

Tancerz, muzyk oraz certyfikowany instruktor bachaty dominikańskiej i bachaty sensual. Choreograf programu Taniec Życia" emitowanego w ogólnopolskiej telewizji TVN. Mistrz Polski i Europy Bachaty IDO 2023.

Prowadzone kursy:

- BACHATA W PARACH

Komentarze

Alternatywny taniec dla nowożeńców

PIERWSZY TANIEC - BACHATA

  • checkNajmodniejszy taniec
  • checkAlternatywa dla klasycznego pierwszego tańca
  • checkMożliwość dostosowania do wielu utworów
  • checkSubskrybujcie z kursem bachaty w parach i zachwyćcie wszystkich gości