← Wróć do listy kursów
Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciek Pela

TANIEC DLA DZIECI – ŚWIĄTECZNA PRZYGODA

EDYCJA ŚWIĄTECZNA Nie czekaj! Podaruj swojemu dziecku nasz świąteczny kurs tańca online i zobacz, jak rozwija się jego pasja do tańca. To nie tylko nauka, ale przede wszystkim zabawa i radosne świętowanie! Zachęcamy również rodziców do wspólnego tańca z dziećmi! To wspaniała okazja, by spędzić czas razem i stworzyć piękne, świąteczne wspomnienia. Może ten kurs będzie początkiem pięknej, rodzinnej przygody z tańcem.

Taniec dla dzieci - coś co elfiki lubią najbardziej!

Zapraszamy na nasz niezwykły, świąteczny kurs tańca online, nagrany specjalnie z myślą o najmłodszych! Czy Twoje dziecko uwielbia tańczyć? Czy chcesz dodać magiczny element do ich świątecznego okresu? Nasz kurs jest idealnym rozwiązaniem! Ciocia Aga i Wujek Maciek zabiorą Wasze pociechy w wir zimowych ruchów i stworzą wspaniałą taneczną atmosferę.

Nasze lekcje są pełne kreatywnych i łatwych do naśladowania ruchów, które pomogą rozwinąć motorykę Twojego dziecka. Zachęcamy do wyrażania siebie poprzez taniec, co wzmacnia ich pewność siebie i kreatywność. Cztery lekcje to godzina wspaniałej zabawy i zestaw nowych kroków do powtarzania w zimowe popołudnia. Zajęcia dostosowane są do wszystkich! Bez względu na umiejętności, każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Nasze zajęcia zbudowane są tak, aby były przyjemne i dostępne dla dzieci w różnym wieku.

Świąteczna edycja internetowego kursu tańca zawiera lekcje z Ciocią Agą i Wujkiem Maćkiem. Dzięki temu Wasze dzieci potańczą kroki z tańca towarzyskiego i poznają energetyczne, hip hopowe ruchy! Zapraszamy serdecznie!

Zawartość

Kurs świąteczny online padlock

1. LEKCJA

Na pierwszej lekcji zabierzemy Was do fabryki prezentów! Sprawdźcie jak fajnie można tańczyć z rekwizytem!

Tańce świąteczne dla dzieci padlock

2. LEKCJA

Zimowy las to okazja do przygód! Razem poszukajmy zwierząt i potańczmy leśne kroczki!

Kurs świąteczny dla dzieci padlock

3. LEKCJA

Trzecia lekcja to świąteczny jive i wesoły galop z reniferami! Szybuj z Ciocią Agą!

Taniec świąteczny dla dzieci padlock

4. LEKCJA

Na ostatniej lekcji poznacie elfowe kroczki inspirowane charlestonem i quickstepem! Ho ho ho!

Trener

taniec latino online agnieszka kaczorowska taniec z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Mistrzyni Polski oraz Świata w tańcach latynoamerykańskich. Tancerka międzynarodowej klasy "S" w obu stylach tanecznych - standardowym i latynoamerykańskim. Finalistka i zwyciężczyni programu Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami.

Prowadzone kursy:

- LATINO SOLO

- LATINO W PARACH

- LATINO CHOREO

- TAŃCE STANDARDOWE

- TANIEC DLA DZIECI

- TANIEC UŻYTKOWY

taniec hip hop online maciek pela you can dance

Maciek Pela

Tancerz freestylowy, wieloletni instruktor tańca hip-hop, uczestnik warsztatów tanecznych w Barcelonie podczas programu "You Can Dance - po prostu tańcz!". Taniec jest dla niego naturalnym elementem rzeczywistości, który nigdy nie znika, niezależnie czy trenuje, gotuje albo sprząta.

Prowadzone kursy:

- HIP HOP

- TANIEC DLA DZIECI

Komentarze

TANIEC DLA DZIECI – ŚWIĄTECZNA PRZYGODA

  • checkCiocia Aga i Wujek Maciek w akcji
  • checkPołączenie tańca i zabawy
  • checkAlternatywa dla bajek
  • checkIdealny na zimowe popołudnia