Nauka tańca hip hop online

Wybierz ulubioną aktywność fizyczną, a będziesz wykonywał ją codziennie z przyjemnością, dbając o własny progres! Jeśli do tego zadbasz o komfortowe warunki, wówczas nauka tańca hip hop będzie prostsza! Nasz kurs online to propozycja dla osób, którym marzy się efektowne wykonywanie nowoczesnych, dynamicznych kroków. Można w ten sposób nie tylko fantastycznie się bawić na co dzień, ale też rozwinąć swoją pasję i zaimponować znajomym na imprezie! Poznaj nasze filmy instruktażowe dla początkujących dorosłych oraz młodzieży i zamów subskrypcję jeszcze dzisiaj!

Znajdź miejsce i czas na kurs hip hop online!

W studiotanca.pl zadbaliśmy o to, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie – zarówno miłośnicy klasyki, jak i nowoczesności. Taniec hip hop dla dorosłych to jedna z bardziej angażujących propozycji, która pozwoli Ci zrealizować swoje pasje i przekuć drzemiącą w Tobie energię w ciekawe formy ekspresji! Nauka online nie wymaga od Ciebie wiele – wystarczy odpowiednie urządzenie multimedialne do odtworzenia naszych filmów, dostęp do wybranego kursu dla początkujących, wygodny dres i trochę miejsca. Zarezerwuj choć pół godziny na naszą lekcję, aby poznać nowe kroki i wprawić swoje ciało w ruch!

Czym charakteryzuje się taniec hip hop?

Każdy gatunek tańca ma nieco inny charakter i tempo ruchów, które układają się w ciekawe sekwencje tworzące pełen układ. Hip hop wyróżnia się luzem, dynamiczną pracą rąk i nóg, a często również figurami wykonywanymi na podłodze, które idealnie harmonizują z towarzyszącą im muzyką rap, funk czy r&b. Wybierając nasz kurs online, masz możliwość poznać najważniejsze kroki, które w przyszłości będziesz mógł wykorzystać do freestyle’u!

Dla kogo kurs hip hop online?

Oferujemy Ci pełen luzu i dynamiki kurs, dzięki któremu przyswoisz nowe, oryginalne kroki i nauczysz się pewniej ruszać w rytm swojej ulubionej muzyki. Nauka tańca hip hop online to idealna propozycja zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych, którzy kiedyś mieli już do czynienia z tym stylem. To świetny pomysł nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale przede wszystkim dla dorosłych, którzy chcieliby zrealizować swoje pragnienia pewniejszego poruszania się na parkiecie.

Dlaczego warto uczyć się tańca hip hop?

To jeden z najbardziej nowoczesnych stylów, który wywodzi się prosto z ulic Nowego Jorku, ale został z powodzeniem zaadaptowany na polskim gruncie. Dziś uwielbiają go i młodzi, i starsi tancerze, ponieważ fantastycznie pozwala wyrazić siebie i pokazać swoją energię. Kurs tańca hip hop online dla dorosłych to przede wszystkim świetna rozrywka, dzięki której Twoje dni staną się jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Nauka dla początkujących to również sposób na to, aby zyskać nową pasję i rozwijać się w niej!

Rozpocznij kurs hip hop online!

Zdecydowanie warto skorzystać z możliwości, jakie daje nam dzisiejsza technologia, aby nie być ograniczonym do szkół stacjonarnych w najbliższej okolicy. Taniec hip hop dla początkujących dorosłych oraz dzieci i młodzieży to nauka, którą możesz pobierać w domu – wystarczy do tego tylko odpowiednie urządzenie multimedialne, kawałek podłogi, wolny czas i wygodne ubranie. Rozpocznij nasz kurs, kiedy chcesz, gdzie chcesz i kontynuuj go tak, jak masz ochotę – powtarzając trudniejsze sekwencje, bądź robiąc powtórkę materiału z poprzednich lekcji. Jeśli lubisz hip hop nauka tańca w tym stylu będzie idealnym sposobem na relaks i spożytkowanie drzemiącej w Tobie energii. Zasubskrybuj nasze materiały instruktażowe jeszcze dziś!

 • Choreografia hip hop online
  Maciek Pela

  HIP-HOP P2

  POZIOM 2 Zapraszamy na wyższy level Hip-Hopu! Poziom drugi to jeszcze więcej tańca, kroków i technik z taką samą ilością dobrej zabawy, luzu i humoru! Nie czekaj - dołącz do naszej tanecznej rodziny i rozwiń swoje umiejętności!
  Zobacz kurs
 • Hip hop dance online - Maciek Pela
  Maciek Pela

  HIP-HOP P1

  POZIOM 1 Odkryj magię tańca hip-hopowego na studiotanca.pl!  Hip Hop Dance to nie tylko seria ruchów, to unikalna forma ekspresji, pasji i niezwykłej kreatywności. Nasz instruktor,  poprowadzi Cię przez fascynujący świat tego dynamicznego stylu, który zrewolucjonizował ulice Nowego Jorku i stał się światowym fenomenem. Dołącz do nas, a przekonasz się, dlaczego nauka tańca hip-hopowego to nie tylko fantastyczna rozrywka, ale także sposób na wyrażenie siebie i utrzymanie aktywnego stylu życia. Hip hop nie zna granic wiekowych! W naszym kursie online możesz uczestniczyć niezależnie od wieku, jedyne czego potrzebujesz to wygodne ubranie, odrobina przestrzeni i energia do działania! Tańcz już dziś!
  Zobacz kurs