← Wróć do listy kursów
Agnieszka Kaczorowska-Pela

TANIEC DLA DZIECI – CIOCIA AGA II

KURS 2 Odkryj czar tańca w studiotanca.pl i daj dziecku przeżyć niezwykłą przygodę! W naszej tanecznej przestrzeni, nasyconej pastelowymi odcieniami, maluchy wkraczają w świat dynamiki i wesołości. Agnieszka, nasza energetyczna instruktorka, zaprasza na kurs, gdzie taniec staje się cudowną zabawą. Wierzymy, że taniec to nie tylko ruch, ale także środek wyrazu i źródło fantastycznej frajdy. Nasz kurs łączy salsę, sambę, cha-chę i walc z zabawnymi tanecznymi aktywnościami, umożliwiając dzieciom rozwój w bezpiecznym otoczeniu. Agnieszka zaraża pozytywną energią, inspirując dzieci do odkrywania tanecznych pasji. Zajęcia kształtują wyobraźnię i radość z ruchu, oferując maluchom nie tylko naukę kroków, ale też rozwój kreatywności. Dołączcie do naszego barwnego świata, gdzie każdy krok to przygoda, a taniec to sposób na wyrażanie siebie. Niech Twoje dziecko doświadczy tej tanecznej magii, gdzie ruch i uśmiech tworzą niezapomniane wspomnienia. Zapraszamy! Pozwól swojemu dziecku wytańczyć marzenia w studiotanca.pl!

Odkryj magię tańca w studiotanca.pl – Twoje dziecko zasługuje na wyjątkową przygodę!

W naszym studio, otulonym pastelowymi barwami, które tworzą bajkową atmosferę, dzieciaki mają szansę wkroczyć do świata ruchu, rytmu i zabawy. Agnieszka, nasza pełna pasji i energii instruktorka, zaprasza najmłodszych na niezwykłe zajęcia taneczne, gdzie każdy krok staje się częścią wspaniałej opowieści.

W StudioTańca.pl wierzymy, że taniec to nie tylko ruch – to sposób na wyrażenie siebie, naukę nowych umiejętności i przede wszystkim, fantastyczną zabawę. Dlatego stworzyliśmy kolejny kurs, który łączy elementy salsy, samby, cha-chy i walca z oryginalnymi zabawami tanecznymi. Te zajęcia to idealna okazja dla dzieci, aby w przyjaznej i bezpiecznej przestrzeni rozwijać swoje talenty, uczyć się nowych kroków i budować pewność siebie poprzez taniec.

Agnieszka, z uśmiechem i pozytywnym vibem, prowadzi przez świat tańca, dbając o to, by każde dziecko poczuło się wyjątkowo i swobodnie odkrywało swoje taneczne pasje. Nasze zajęcia są zaprojektowane tak, aby dzieci nie tylko uczyły się kroków tanecznych, ale także rozwijały wyobraźnię, kreatywność i radość z ruchu.

Zachęcamy dzieci do dołączenia do naszego kolorowego świata, gdzie taniec staje się językiem wyrazu, a każda lekcja to nowa przygoda. Niech Twoje dziecko doświadczy magii tańca w studiotanca.pl, gdzie każdy ruch ma swoją historię, a uśmiech nigdy nie znika z twarzy.

Zapraszamy do wspólnego tańca! Dołączcie do nas i pozwólcie swoim dzieciom roztańczyć swoje marzenia w studiotanca.pl.

Zawartość

Kurs tańca dla najmłodszych padlock

1. LEKCJA

Co łączy sambę i roztańczone zwierzątka? To odkryjemy tylko w dziecięcej fantazji. Zaprawszamy!

padlock

2. LEKCJA

Gotowanie ciach, ciach, ciach, a tańczenie cha cha cha. Kulinarnie i tanecznie. Miłej zabawy!

Taniec dla najmłodszych padlock

3. LEKCJA

Idealny na wyciszenie, walczyk lekki jak piórko. Zastanawialiście się jak to jest być liściem na wietrze?

Zabawy taneczne dla dzieci padlock

4. LEKCJA

Razem z ciocią Agą odkryjcie nowy styl. Przed Wami salsa! Słoneczko, morze i Karaiby. Do dzieła! ;)

Trener

taniec latino online agnieszka kaczorowska taniec z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Mistrzyni Polski oraz Świata w tańcach latynoamerykańskich. Tancerka międzynarodowej klasy "S" w obu stylach tanecznych - standardowym i latynoamerykańskim. Finalistka i zwyciężczyni programu Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami.

Prowadzone kursy:

- LATINO SOLO

- LATINO W PARACH

- LATINO CHOREO

- TAŃCE STANDARDOWE

- TANIEC DLA DZIECI

- TANIEC UŻYTKOWY

Komentarze

taniec online dla dzieci w domu

TANIEC DLA DZIECI – CIOCIA AGA II

  • checkWejdź w kolorowy świat tańca
  • checkIdealny dla dzieci
  • checkProste kroki w przystępnej formie
  • checkZatańczcie ostatni układ całą rodziną