← Wróć do listy kursów
Agnieszka Kaczorowska-Pela

LATINO CHOREO I

CHOREOGRAFIA I Czy jesteś gotowa, aby tańczyć jak zawodowa tancerka i opanować profesjonalną choreografię latino? Przed Tobą kurs składający się z 4 lekcji, na których nauczysz się zjawiskowego układu cha-cha-cha krok po proku. Choreografia latino stworzona przez Agnieszkę Kaczorowską-Pelę przeniesie Twoje umiejętności taneczne na zupełnie nowy poziom. Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu, będziesz mogła nauczyć się tańczyć z elegancją i gracja, jak prawdziwa zawodowa tancerka. Podejmij wyzwanie i opanuj wszystkie ruchy na mistrzowskim poziomie!
Studio tańca Agnieszka Kaczorowska

ZATAŃCZ JAK ZAWODOWA TANCERKA!

Kurs choreografii cha-cha-cha w studiotanca.pl to świetna okazja dla każdego, kto chce nauczyć się tego pełnego energii i rytmu tańca. W odróżnieniu od kursu Latino Solo, na kursie z choreografii przez 4 lekcje będziesz uczyć się kolejnych kroków, które na końcu połączysz w zjawiskowy układ taneczny!

Kurs jest odpowiedni zarówno dla początkujących, którzy mają za sobą kurs Latino Solo, jak i dla tancerzy z doświadczeniem. Zaczyna się od podstaw, następnie zwiększając poziom trudności, aby każdy mógł we własnym tempie rozwijać swoje umiejętności. Każdą lekcję można przerobić dowolną ilość razy aby móc perfekcyjnie opanować choreografię. Kurs Latino Choreo uczy nie tylko tańca, ale także pomaga w rozwoju koordynacji, rytmu i ekspresji artystycznej, które są niezbędne w innych technikach. Opanowanie choreografii stworzonej przez Agnieszkę na pewno pomoże w nauce salsy czy bachaty.

Podejmij wyzwanie i naucz się profesjonalnej choreografii latino od Agnieszki Kaczorowskiej-Peli!

 

Zawartość

Rozgrzewka z Michaelem Danilczukiem w studiotanca.pl idealny sposób na rozpoczęcie kursu

0. ROZGRZEWKA

Pamiętaj aby rozgrzać się przed zajęciami! Możesz puścić muzykę i poćwiczyć samodzielnie, bądź skorzystać z ćwiczeń zaprezentowanych przez nas.

Kurs latino choreografia

1. LEKCJA

Lekcja pierwsza - pora rozpocząć naukę choreografii latino w rytmie cha-cha-cha.

Nauka choreografii latino

2. LEKCJA

Pamiętaj żeby dokładnie ćwiczyć każdy element przed przejściem do kolejnej lekcji!

Kurs tańca latino choreografia online

3. LEKCJA

Nie poddawaj się, gdy któryś krok nie wyjdzie Ci za pierwszym razem. Powtórz go wolno tyle razy ile będzie to konieczne.

4. LEKCJA

Gdy znasz już wszystkie kroki, możesz szlifować szczegóły i technikę, a także przyspieszać tempo!

Trener

taniec latino online agnieszka kaczorowska taniec z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Mistrzyni Polski oraz Świata w tańcach latynoamerykańskich. Tancerka międzynarodowej klasy "S" w obu stylach tanecznych - standardowym i latynoamerykańskim. Finalistka i zwyciężczyni programu Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami.

Prowadzone kursy:

- LATINO SOLO

- LATINO W PARACH

- LATINO CHOREO

- TAŃCE STANDARDOWE

- TANIEC DLA DZIECI

- TANIEC UŻYTKOWY

Komentarze

Studio tańca Agnieszka Kaczorowska

LATINO CHOREO I

  • Poczuj się jak zawodowa tancerka!
  • Zatańcz choreografię w stylu cha cha cha
  • Wejdź na wyższy poziom
  • Mix podstaw, pozycji i gorących ruchów