Nauka tańca latino online

Czy wiesz, że aby nauczyć się tańczyć, nie musisz uczęszczać do żadnej stacjonarnej szkoły? Wystarczy kawałek podłogi, wygodny dres i urządzenie multimedialne z aktywowaną subskrypcją online! Nauka tańca latino solo lub w parze może być doskonałą domową rozrywką, a przy tym sposobem na to, by rozbudzić w sobie nową pasję lub powrócić do zaniedbanych jakiś czas temu treningów, zanim z przytupem zaakcentujesz swoje umiejętności na prawdziwym parkiecie! Wybierz nasz kurs internetowy i pokochaj latynoamerykańskie rytmy!

Tańce latino – jakie to?

To sensualne, gorące ruchy, mocno ukierunkowane na dolną część ciała, które wywodzą się z krajów latynoskich. Obok standardowych, stanowią one największą grupę tańców, w skład których wchodzą:

● samba,

● rumba,

● cha-cha,

● jive,

● paso doble.

Ich cechą charakterystyczną jest zmysłowość ruchów bioder i duża dynamika. Nasz kurs tańca latino to doskonała okazja, aby poznać swoje własne możliwości, a także wydobyć z siebie pełnię kobiecości lub męskości. Nauka solo online, w zaciszu własnego domu, daje olbrzymi komfort – pozwala otworzyć się na latynoamerykańskie rytmy i wydobyć z siebie to, co najlepsze – z udziałem doświadczonych instruktorów zza ekranu komputera czy tabletu!

Dla kogo kurs latino solo?

Wykupując tę subskrypcję, zyskujesz dostęp do wartościowego cyklu lekcji, które pomogą Ci poznać podstawy ruchów, jakie z pewnością przydadzą się w kolejnej części nauki. Kurs latino solo to sposób na to, by wydobyć drzemiącą w Tobie energię z udziałem latynoamerykańskich rytmów i świetnie spędzić czas! To najlepsza opcja dla kobiet i mężczyzn, którzy lubią latynoską kulturę, chcą czarować ruchami na parkiecie podczas imprez, a przede wszystkim – pracować nad zwiększeniem pewności siebie!

Dlaczego warto wybrać kurs latino?

Poprzez swobodne, zmysłowe ruchy w rytmie gorącej muzyki można świetnie zrelaksować się, wyzwolić z siebie energię, a przy okazji zapoczątkować swoje nowe hobby. Nauka latino solo lub w parach, to również doskonała okazja, aby poznać tę olbrzymią grupę, jaką są tańce latynoamerykańskie od podstaw. Wybierając nasz kurs, możesz przekonać się, czy ten sposób poruszania się jest dla Ciebie czymś, co masz ochotę zgłębiać jeszcze intensywniej w dalszych lekcjach – dla zaawansowanych. Poznasz podstawy latynoskich tańców, i dowiesz się, który gatunek sprawi, że będziesz miał ochotę poznać go od podszewki – a my w tym pomożemy!

Co oferujemy w ramach kursu?

Chcemy, aby nasza pasja szła w świat, i aby zarażały się nią kolejne osoby! Pamiętaj – kurs tańca latynoskiego na naszej platformie ma być przede wszystkim świetną zabawą. Tym samym oferujemy dostęp do subskrypcji w atrakcyjnej cenie – dającej możliwość poznawania różnych stylów i zgłębiania nauki w ramach jednego abonamentu. Dzięki naszym filmom instruktażowym spędzisz miło czas – nauczysz się, jak wydobywać ze swojego ciała to, co najlepsze, jak jeszcze głębiej je czuć, poznasz podstawowe kroki i figury – a wszystko to spowoduje prawdziwy wyrzut endorfin!

Jak rozpocząć zabawę z naszym kursem latino?

Mamy w ofercie różne poziomy trudności, a także kilka stylów tanecznych. Nasz kurs tańca latynoamerykańskiego jest stale rozszerzany – pracujemy nad tym, by nasi kursanci mieli możliwość poznania podstawowych ruchów i zgłębiania bardziej skomplikowanych zagadnień, a wszystko to w domu lub innym dogodnym dla nich miejscu. Poznaj naszą platformę studiotanca.pl – wybierz naukę latino solo albo w parze i zasubskrybuj nas, aby codziennie w dowolnym czasie móc odtwarzać filmy zgodnie z własnymi preferencjami i uczyć się tańczyć na własnych warunkach!

 • Rumba taniec weselny
  PIERWSZY TANIEC
  Agnieszka Kaczorowska-Pela

  PIERWSZY TANIEC – RUMBA

  Marzycie o wyjątkowym pierwszym tańcu, który zapadnie w pamięć wszystkim gościom? studiotanca.pl z dumą prezentuje kurs online pierwszego tańca w stylu rumba, który doda Waszemu wielkiemu dniu elegancji i koloru. Rumba, znana ze swojego zmysłowego i płynnego ruchu, to doskonały wybór na pierwszy taniec. Dzięki naszemu kursowi, nauczycie się nie tylko podstawowych kroków, ale również wspaniałych figur, które uczynią Wasz taniec wyjątkowym. Krok po kroku odtworzycie choreografię, która na pewno zachwyci wszystkich weselnych gości. Stwórzcie swój idealny moment z Agnieszką i Michałem! Zapraszamy!
  Zobacz kurs
 • Studio tańca Agnieszka Kaczorowska
  Agnieszka Kaczorowska-Pela

  LATINO CHOREO I

  CHOREOGRAFIA I Czy jesteś gotowa, aby tańczyć jak zawodowa tancerka i opanować profesjonalną choreografię latino? Przed Tobą kurs składający się z 4 lekcji, na których nauczysz się zjawiskowego układu cha-cha-cha krok po proku. Choreografia latino stworzona przez Agnieszkę Kaczorowską-Pelę przeniesie Twoje umiejętności taneczne na zupełnie nowy poziom. Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu, będziesz mogła nauczyć się tańczyć z elegancją i gracja, jak prawdziwa zawodowa tancerka. Podejmij wyzwanie i opanuj wszystkie ruchy na mistrzowskim poziomie!
  Zobacz kurs
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela

  LATINO SOLO P2

  POZIOM 2 Kurs LATINO solo jest przeznaczony dla tych którzy chcą ćwiczyć sami, a pragną nauczyć się podstawowych kroków tańca towarzyskiego. Uczymy się techniki i pracy całego ciała, aby dojść do poziomu, na którym będziemy w stanie zatańczyć z łatwością prostą i atrakcyjną choreografię. Na drugim poziomie poznajemy kroki chachy, rumby, samby i paso-doble. Angażując całe ciało, jesteśmy w stanie nawet podczas nauki zrobić dobry trening. Tych, którzy już znają podstawy tych tańców, zachęcamy, aby je dokładnie powtórzyć odrabiając ten kurs. Na każdej lekcji pada wiele cennych informacji od mistrzyni świata w tym stylu tanecznym. Z ciekawością odkryjecie nowe możliwości swojego ciała i będziecie chcieli więcej!
  Zobacz kurs
 • Latino Solo - Agnieszka Kaczorowska-Pela, tancerka Taniec z Gwiazdami
  Agnieszka Kaczorowska-Pela

  LATINO SOLO P1

  POZIOM 1 Kurs Latino Solo to lekcje dla wszystkich, którzy lubią latynoamerykańskie rytmy. W oparciu o taniec towarzyski, uczymy się na początku samoświadomości własnego ciała i odpowiedniego ruchu różnych partii ciała, a następnie kroków podstawowych takich tańców jak samba, cha cha cha czy rumba. Kurs odpowiedni jest dla wszystkich, którzy nigdy nie tańczyli i dla tych, którzy już mają za sobą pierwsze lekcje, aby się doszkolić i potrenować. Tym, którzy już tańczą trochę dłużej również proponujemy zacząć od pierwszej lekcji, bo podstawy dobrze jest ćwiczyć zawsze!
  Zobacz kurs
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela, Michael Danilczuk

  LATINO W PARACH P1

  POZIOM 1 Kurs latino w parach jest dedykowany wszystkim, którzy stawiają pierwsze kroki w tańcu towarzyskim w parze. Na każdej lekcji nauczymy Was podstawowych kroków innego tańca latynoamerykańskiego - samby, cha chy, rumby i jive’a. Pokażemy Wam także prawidłowe trzymanie w parze i kilka innych szczegółów. Nawet jeśli jedna osoba z pary coś już wcześniej tańczyła, a druga dopiero zaczyna, to też jest kurs dla Was. Bawcie się dobrze!
  Zobacz kurs