Nauka salsy w domu online

Powiedz TAK swojej nowej pasji – a my pomożemy Ci obrać właściwą drogę! Nauka salsy online w domu to nie tylko sposób na nabycie nowych umiejętności, ale przede wszystkim przełamanie nieśmiałości, pokonanie własnych barier i doskonałą zabawę! Zasubskrybuj nasz kurs i przekonaj się, że ten taniec z grupy latynoamerykańskich jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego akurat salsa?

Rytmiczne ruchy w rytm gorącej muzyki latynoamerykańskiej to jeden z najlepszych sposobów na to, by lepiej poznać swoje ciało, nauczyć się właściwie nim sterować, poruszać się z gracją i być bardziej pewnym siebie. Nauka tańca salsa wywodzącego się z Kuby może stać się Twoim sposobem na nudę i nieśmiałość! Oferowany u nas kurs, który możesz realizować w domu online, pomoże Ci uzyskać płynność zwinnych, kocich ruchów i poczuć się bardziej zmysłowo w swoim ciele.

Na czym polega taniec salsa?

To jeden z najbardziej znanych tańców, należących do dużej rodziny latino. Oprócz możliwości wykonywania niektórych figur w parze tancerze mają również czas na popisy solowe, z dołączeniem choreografii rąk, dzięki czemu salsa staje się bardziej płynna i widowiskowa. Tancerze nie muszą poruszać się po całym parkiecie, dlatego znajomość tego stylu może z powodzeniem przydać się, aby w przyszłości wykorzystać umiejętności z kursu na przykład na zatłoczonym parkiecie w klubie. Nauka salsy nie musi odbywać się w szkole stacjonarnej – mamy na to sposób – nasza platforma edukacyjna!

 

Nauka salsy w domu – czy to ma sens?

Dzięki rozbudowanej platformie jesteśmy w stanie zaoferować Wam przyjemny, stale rozbudowywany kurs salsy online. Jej nauka w domu może być nie tylko przyjemniejsza i mniej krępująca, niż w sali pełnej innych tancerzy, ale również łatwiejsza. Dzięki subskrypcji masz dostęp do wielu materiałów w formie video, które możesz odtwarzać w dowolnym miejscu, czasie i na wybranym urządzeniu multimedialnym (polecamy telewizor lub ekran komputera). Sam decydujesz, jak dużo czasu chcesz poświęcić na trening i ile lekcji przerobisz. Co więcej – możesz dowolną ilość razy odtwarzać wybrane fragmenty, dzięki czemu z pewnością nie przegapisz żadnej wskazówki!

Jakie korzyści płyną z nauki salsy online?

Poznaj ten wyjątkowy latynoamerykański styl poruszania się po parkiecie, aby poczuć się lepiej w swoim ciele i zadziwić znajomych podczas najbliższej tanecznej imprezy. Nauka salsy w domu ma wiele zalet. Przede wszystkim – odbywa się w najbardziej komfortowych dla Ciebie warunkach, w dowolnym miejscu i czasie. Kurs online jest polecany w szczególności osobom nieśmiałym, które chciałyby nauczyć się stylowego tańca solo lub z partnerem, bez udziału innych uczestników. Odbywa się on za to pod nadzorem prawdziwych ekspertów – utytułowanych tancerzy, którzy nagrywają dla Ciebie przejrzyste, łatwe do zrozumienia filmy instruktażowe. Dzięki nim już po kilku lekcjach będziesz czuć się pewniej, a przy okazji zarazisz się nową pasją!

Jak skorzystać z nauki salsy w domu?

StudioTańca.pl to nowoczesna platforma, na której możesz zrealizować swój pierwszy w życiu kurs salsy online. Nauka tańca w domu jest w zasięgu kilku Twoich kliknięć – wystarczy, że wykupisz subskrypcję na dostęp do naszych materiałów video, a będziesz mógł korzystać z nich wtedy, gdy masz na to czas i ochotę! Ten taniec zdecydowanie warto znać, by czarować swoimi ruchami na imprezach, i aby się z nim zaprzyjaźnić, nie musisz wcale wychodzić z domu – to naprawdę wygodne. Zapisz się na nasz kurs i systematycznie do nas zaglądaj – stale uzupełniamy naszą ofertę o kolejne lekcje i poziomy trudności!

 • Agnieszka Kaczorowska-Pela, Raydel Zaldivar Brito

  SALSA W PARACH P1

  POZIOM 1 Salsa, pełna energii i ekscytujących ruchów, to taniec, który wziął swój początek w karaibskiej kulturze, na Kubie i w Portoryko. Ten styl podbił serca tancerzy na całym świecie, dzięki swojej radości, zmysłowości i dynamicznym ruchom. Salsa inspirację czerpie z wielu tradycji i gatunków muzycznych, w tym son cubano, mambo, cha-cha-cha, oraz elementów muzyki afro-kubańskiej. Razem z nami odkryjcie niezapomnianą przygodę tańca, pełną uroku i emocji. Salsa nie tylko sprawi, że poczujecie rytm w sercu, ale także pozwoli Wam wyrazić się poprzez piękne i zmysłowe ruchy. Niezależnie od poziomu zaawansowania, studiotanca.pl to miejsce, gdzie każdy może rozkwitnąć w tańcu Salsy, zanurzając się w fascynującym świecie kubańskich dźwięków. Przyłączcie się do nas i poczujcie magię Salsy już dziś!
  Zobacz kurs
 • Raydel Zaldivar Brito

  SALSA SOLO P1

  POZIOM 1 Salsa to energetyczny i ekscytujący taniec, który ma swoje korzenie w kulturze karaibskiej, zwłaszcza na Kubie i w Portoryko. Jest to styl, który zdobył ogromną popularność na całym świecie dzięki swojej radości, zmysłowości i dynamicznym ruchom. Spotkanie z Salsą to doświadczenie kulturowe i emocjonalne. Zawiera w sobie radość, zmysłowość i pasję, tworząc dynamiczną formę ekspresji artystycznej, która łączy ludzi na całym świecie. Dzięki kursom online w studiotanca.pl możesz poznać ten styl nie wychodząc z domu. Zacznij już teraz!
  Zobacz kurs