O nas

Czym jest studiotanca.pl?

studiotanca.pl to projekt, którego założeniem jest przeniesienie szkoły tańca w świat wirtualny, zachowując jak najwięcej elementów fizycznej placówki w środowisku on-line. 

Użytkownicy, oprócz możliwości nauki kroków z nagranych materiałów wideo, mają szansę na komunikację z trenerem, obsługą portalu, czy między sobą w komentarzach pod materiałami video. Pojawi się także element rywalizacji poprzez wyzwania jakie udostępniane będą na portalu, a dodatkowo każdy może zbierać punkty lojalnościowe – jako formę nagrody za postępy, aktywność oraz zaangażowanie. studiotanca.pl jest platformą dostępną dla każdego, osób początkujących i tych, którzy mają za sobą pierwsze lekcje tańca. Nie ograniczamy się do jednej grupy wiekowej. Dzieci, młodzież, dorośli, w parze czy solo… każdy może się u nas nauczyć tańczyć!

Aga i Maciek

Jesteśmy małżeństwem, które połączył taniec. Choć każde z nas wywodzi się się zupełnie innego tanecznego świata (taniec towarzyski i hip-hop) to i tak znajdujemy wspólny mianownik. Uwielbiamy ze sobą tańczyć i często jest to forma najbardziej zbliżona do salsy. Każde z nas ma wieloletnie doświadczenie w uczeniu innych i oboje znajdowaliśmy w tym spełnienie. Domenę studiotanca.pl dostaliśmy w prezencie ślubnym i od razu wiedzieliśmy co ma się na niej znaleźć. Będąc rodzicami, jeszcze bardziej doceniamy każdą oszczędność czasu i lubimy wygodę robienia wielu rzeczy w domu. Taniec jest obecny w życiu naszej rodziny, a wiedząc ile pozytywnych efektów przynosi, chcemy się nim dzielić z innymi.

MISJA

Marzymy, aby Was roztańczyć! Taniec to wspaniały trening ciała, głowy, emocji i ducha, po którym energia życiowa wrasta!

Subskrybując studiotanca.pl użytkownik ma dostęp do wszystkich materiałów umieszczonych na platformie, a co za tym idzie, sam decyduje co, jak często i z kim ćwiczy oraz na jakim poziomie. Jesteśmy przekonani, że w systemie subskrypcyjnym, Ci którzy jeszcze nic nie potrafią, zaczną stawiać pierwsze kroki, Ci którzy nie wiedzą jaki taniec najbardziej im pasuje, odnajdą swój ulubiony styl, Ci którzy już tańczą znacznie dłużej, będą czerpać pełnymi garściami i rozwijać się w innych stylach tanecznych. Chcemy umożliwić Wam trenowanie z najlepszymi  niezależnie od tego, gdzie mieszkacie, jaki macie tryb życia, ile obowiązków, jakie zasoby finansowe i czasowe. Studiotanca.pl to Twoje studio tańca!

Przeczytaj co nasi klienci piszą o platformie studiotanca.pl!

Zobacz więcej opinii w Google!

najlepsza szkoła tańca online

salsa w studiotanca.pl to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu

dzięki lekcjom w domu nie musisz bać się że ktoś Cię oceni

studio tańca dla dzieci to idealna alternatywa dla bajek

najlepsza szkoła tańca online

salsa w studiotanca.pl to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu

dzięki lekcjom w domu nie musisz bać się że ktoś Cię oceni

studio tańca dla dzieci to idealna alternatywa dla bajek

times