← Wróć do listy trenerów

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Zaczęłam przygodę z tańcem towarzyskim mając 6 lat. Bardzo szybko stało się to moją ogromną pasją i realizowałam ją na polu sportowym. Jeździłam na turnieje, zdobywałam tytuły i kolejne klasy taneczne (mam międzynarodową klasę „S” w obu stylach tanecznych – standardowym i latynoamerykańskim).

Na moim koncie jest dwukrotne Mistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich i brązowy medal na Mistrzostwach Europy, jednak największym marzeniem od dziecięcych lat było zdobyć złoty medal na Mistrzostwach Świata. Sięgnęłam po to upragnione zwycięstwo tańcząc w kategorii młodzieży w 2010 roku.

Po karierze sportowej, zaczęłam bardzo szybko uczyć innych, na początku dzieci, a potem też młodzież i dorosłych. To zawsze dawało mi duże spełnienie. W latach 2014-2018 trenowałam i występowałam w popularnym programie Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami, gdzie w dwóch edycjach doszłam do finału i jedną wygrałam.

Wyraz artystyczny i emocje są dla mnie w tańcu podstawą, bo poza sportem jest to przepiękna dziedzina sztuki i sposób na poznawanie i wyrażanie siebie. Dlatego uwielbiam się również realizować na scenie – tanecznie i aktorsko. Od 2019 roku jestem mamą i najwięcej w ostatnim czasie tańczyłam w domu. Taniec jednak wraca do mnie jak bumerang, bo to pasja i misja w jednym. Dlatego z dziką radością wraz z Maćkiem, moim mężem, stworzyliśmy studiotanca.pl, aby dzielić się tym co jest naszym życiem… tańcem.

Prowadzone kursy