← Wróć do listy kursów
Agnieszka Kaczorowska-Pela

TANIEC DLA DZIECI - CIOCIA AGA I

KURS 1 Zajęcia taneczne dla najmłodszych w studiotanca.pl to fascynująca przygoda w wirtualnym świecie, która rozwija zdolności ruchowe i kreatywność maluchów. Oprócz nauki kroków samby, walca, jive i cha cha cha w kursie zawarte są zabawy taneczne, które rozwijają koordynację, elastyczność, poczucie rytmu i świadomość ciała. Do wspólnego tańczenia zapraszamy całe rodziny, spędźcie wspólnie czas na radosnych podskokach... ...albo zachęćcie dzieci do tańca, a sami skorzystajcie z chwili dla siebie.

TANIEC, ZABAWA I RADOŚĆ!

Zajęcia taneczne dla najmłodszych są stworzone z myślą o maluchach, oferując im wyjątkową szansę na rozwijanie się poprzez zabawę taneczną. To nie tylko lekcje tańca, ale prawdziwa przygoda w świecie rytmu i kolorów. Na lekcji odnajdzie się zarówno aktywny trzylatek jak i rezolutna sześciolatka. Zajęcia taneczne dla dzieci to nie tylko forma nauki, ale także alternatywa dla tradycyjnych bajek. Dzięki dynamicznym ćwiczeniom, dzieci nie tylko uczą się tańca, ale także rozwijają swoją wyobraźnię i kreatywność.

Znajdź chwilę dla siebie, jednocześnie dając dzieciom wartość pod postacią nowych umiejętności! Na 4 lekcjach Twoje dzieci poznają podstawowy krok cha cha cha, jive oraz walca wiedeńskiego podane w przystępnej formie i spędzą aktywnie czas prowadzone przez cudowną Ciocię Agę!

Pamiętaj, że przygotowane przez nas treści są bezpieczne dla dzieci, a w trakcie lub po zakończeniu materiału video nie ma ryzyka, że zobaczą one materiały, które nie są dostosowane do ich wieku.

Zapraszamy do spędzenia tanecznych chwil razem z nami!

Zawartość

Nauka tańca dla dzieci online padlock

1. LEKCJA

Kto by pomyślał że krok, krok, krok - tup, tup to już będzie taniec! Zobaczcie jak szybko możecie nauczyć się kroku cha cha cha!

Nauka tańca dla dzieci w domu padlock

2. LEKCJA

Wasze kolana są jak sprężyny! Krok podstawowy samby i konkretna porcja ćwiczeń!

Kurs tańca dla dzieci online Aga padlock

3. LEKCJA

Pora na walczyka! Raz, dwa, trzy... zobacz jakie to proste! Taniec i zabawa to jest super-ekstra sprawa!

Kurs tańca dla dzieci padlock

4. LEKCJA

Podskocz, kopnij, podskocz, kopnij! Przed Wami tanec Jive - idealny sposób na spożytkowanie energii!

Trener

taniec latino online agnieszka kaczorowska taniec z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Mistrzyni Polski oraz Świata w tańcach latynoamerykańskich. Tancerka międzynarodowej klasy "S" w obu stylach tanecznych - standardowym i latynoamerykańskim. Finalistka i zwyciężczyni programu Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami.

Prowadzone kursy:

- LATINO SOLO

- LATINO W PARACH

- LATINO CHOREO

- TAŃCE STANDARDOWE

- TANIEC DLA DZIECI

- TANIEC UŻYTKOWY

Komentarze

Edyta Grzegorczyk

25.11.2023

Komentarz dotyczy całego kursu

Cały kurs SUPERR, dla małych i dużych 😉🤗🥳

TANIEC DLA DZIECI - CIOCIA AGA I

  • checkAlternatywa dla bajek
  • checkPołączenie tańca i zabawy
  • checkTaniec towarzyski w przystępnej formie
  • checkZajęcia dla dzieci i zabawa dla całej rodziny