← Wróć do listy kursów
Agnieszka Kaczorowska-Pela

LATINO SOLO P1

POZIOM 1 Kurs Latino Solo to lekcje dla wszystkich, którzy lubią latynoamerykańskie rytmy. W oparciu o taniec towarzyski, uczymy się na początku samoświadomości własnego ciała i odpowiedniego ruchu różnych partii ciała, a następnie kroków podstawowych takich tańców jak samba, cha cha cha, rumba, paso-doble czy jive. Kurs odpowiedni jest dla wszystkich, którzy nigdy nie tańczyli i dla tych, którzy już mają za sobą pierwsze lekcje, aby się doszkolić i potrenować. Tym, którzy już tańczą trochę dłużej również proponujemy zacząć od pierwszej lekcji, bo podstawy dobrze jest ćwiczyć zawsze!

OBUDŹ W SOBIE LATYNOSKĄ DUSZĘ!

Kurs Latino Solo to lekcje dla wszystkich, którzy lubią latynoamerykańskie rytmy. W oparciu o taniec towarzyski, uczymy się na początku samoświadomości własnego ciała i odpowiedniego ruchu różnych partii ciała, a następnie kroków podstawowych takich tańców jak samba, cha cha cha, rumba, paso-doble czy jive. Kurs odpowiedni jest dla wszystkich, którzy nigdy nie tańczyli i dla tych, którzy już mają za sobą pierwsze lekcje, aby się doszkolić i potrenować. Tym, którzy już tańczą trochę dłużej również proponujemy zacząć od pierwszej lekcji, bo podstawy dobrze jest ćwiczyć zawsze!

Zawartość

1. LEKCJA

Kurs Latino Solo zacznij od pracy naszego ciała. Poczuj je i sprawdź jak się porusza.

2. LEKCJA

Na lekcji drugiej poznasz taniec Cha Cha i nauczysz się podstawowych kroków.

3. LEKCJA

Lekcja trzecia to praca bioder i wprowadzenie do samby. Poznasz ćwiczenia, które pomogą Ci się poruszać i przydadzą się w tym i innych kursach.

4. LEKCJA

Na ostatniej lekcji poznasz zmysłową Rumbę. Zatańcz sama lub z partnerem!

Trener

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Mistrzyni Polski oraz Świata w tańcach latynoamerykańskich. Tancerka międzynarodowej klasy "S" w obu stylach tanecznych - standardowym i latynoamerykańskim. Finalistka i zwyciężczyni programu Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami.

Prowadzone kursy:

- LATINO SOLO

- LATINO W PARACH

- LATINO CHOREO

- TAŃCE STANDARDOWE

- TANIEC DLA DZIECI

- TANIEC UŻYTKOWY

Komentarze

Wiktoria Stępień

27.11.2023

Komentarz dotyczy lekcji nr 2

Wow! Ekstra! Super forma prowadzenia zajęć i idealne tempo. Miałam kilkuletnią przerwę od tańca, a teraz na nowo odnalazłam swoją pasję i cieszę się, że udało mi się dołączyć do Waszego studia tańca. Odkrywam radość z tańca na nowo! :)
Justyna Kościelska

25.11.2023

Komentarz dotyczy lekcji nr 1

Za mną pierwsza, sobotnia lekcja kursu Latino Solo z Agą! Bardzo, bardzo polecam. Świetnie się bawię i uczę. Uwielbiam latynoamerykańskie rytmy. Czegoś takiego szukałam i niestety zawiodłam się w opcji stacjonarnej. Tutaj mogę nagranie zatrzymać, cofnąć, powtórzyć krok jeśli nie nadążyłam. Wspaniale wytłumaczony każdy element tańca!

LATINO SOLO P1

  • Zacznij przygodę z Latino
  • Kroki podstawowe
  • W każdej lekcji nowe ruchy
  • Ćwicz razem z kursem Latino dla Par