← Wróć do listy kursów
Agnieszka Kaczorowska-Pela, Raydel Zaldivar Brito

SALSA W PARACH P1

POZIOM 1 Salsa, pełna energii i ekscytujących ruchów, to taniec, który wziął swój początek w karaibskiej kulturze, na Kubie i w Portoryko. Ten styl podbił serca tancerzy na całym świecie, dzięki swojej radości, zmysłowości i dynamicznym ruchom. Salsa inspirację czerpie z wielu tradycji i gatunków muzycznych, w tym son cubano, mambo, cha-cha-cha, oraz elementów muzyki afro-kubańskiej. Razem z nami odkryjcie niezapomnianą przygodę tańca, pełną uroku i emocji. Salsa nie tylko sprawi, że poczujecie rytm w sercu, ale także pozwoli Wam wyrazić się poprzez piękne i zmysłowe ruchy. Niezależnie od poziomu zaawansowania, studiotanca.pl to miejsce, gdzie każdy może rozkwitnąć w tańcu Salsy, zanurzając się w fascynującym świecie kubańskich dźwięków. Przyłączcie się do nas i poczujcie magię Salsy już dziś!

POCZUJ KUBAŃSKI RYTM!

Salsa to energetyczny i ekscytujący taniec, który ma swoje korzenie w kulturze karaibskiej, zwłaszcza na Kubie i w Portoryko. Jest to styl, który zdobył ogromną popularność na całym świecie dzięki swojej radości, zmysłowości i dynamicznym ruchom. Salsa łączy w sobie elementy różnych tradycji muzycznych, takie jak son cubano, mambo, cha-cha-cha oraz elementy muzyki afro-kubańskiej.

Charakterystyczne dla salsy są szybkie i energiczne kroki, dynamiczne obroty, figury i ruchy biodrami. Tańczona w parze, salsa umożliwia bliski kontakt pomiędzy partnerami, co sprawia, że jest to taniec nie tylko pełen energii, ale również nasycony emocjami i zmysłowością.

Zawartość

Rozgrzewka z Michaelem Danilczukiem w studiotanca.pl idealny sposób na rozpoczęcie kursu padlock

0. ROZGRZEWKA

Pamiętaj aby rozgrzać się przed zajęciami! Możesz puścić muzykę i poćwiczyć samodzielnie, bądź skorzystać z ćwiczeń zaprezentowanych przez nas.

Nauka salsy w parach padlock

1. LEKCJA

Na pierwszej lekcji poznacie krok podstawowy, do boku i casino. Wszystko co potrzebne aby zacząć.

Kurs salsy w parach padlock

2. LEKCJA

Lekcja druga to nauka obrotów i przejść. Wasza Salsa nabierze koloru!

Nauka salsy w parach w domu padlock

3. LEKCJA

Na trzeciej lekcji poznacie między innymi Enchufla Doble! Complicado maestro!

Kurs salsy w parach online padlock

4. LEKCJA

Ostatnia lekcja to połączenie Dile Que No, Enchufla Doble oraz kroków podstawowych. Możecie je łączyć w nieskończoność!

Trener

taniec latino online agnieszka kaczorowska taniec z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Mistrzyni Polski oraz Świata w tańcach latynoamerykańskich. Tancerka międzynarodowej klasy "S" w obu stylach tanecznych - standardowym i latynoamerykańskim. Finalistka i zwyciężczyni programu Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami.

Prowadzone kursy:

- LATINO SOLO

- LATINO W PARACH

- LATINO CHOREO

- TAŃCE STANDARDOWE

- TANIEC DLA DZIECI

- TANIEC UŻYTKOWY

salsa online raydel mykuba kuba

Raydel Zaldivar Brito

Profesjonalny tancerz, instruktor i choreograf z wieloletnim doświadczeniem. Tancerz formacji Comparsy w Habana del Este. Najmłodszy solista w historii prowadzący barwny korowód conga na narodowym konkursie Comparsy. Instruktor na największych festiwalach w kraju – El Sol Warsaw Salsa Festival i Warsaw Cuban Bachaturo.

Prowadzone kursy:

- SALSA SOLO

- SALSA W PARACH

Komentarze

SALSA W PARACH P1

  • checkZachwyć wszystkich doskonałym prowadzeniem
  • checkLuz i kubańskie flow
  • checkPraca na podstawowych krokach
  • checkKroków możesz uczyć się również w wersji solo