← Wróć do listy kursów
Agnieszka Kaczorowska-Pela, Raydel Zalidivar Brito

SALSA W PARACH P1

POZIOM 1 Salsa, pełna energii i ekscytujących ruchów, to taniec, który wziął swój początek w karaibskiej kulturze, na Kubie i w Portoryko. Ten styl podbił serca tancerzy na całym świecie, dzięki swojej radości, zmysłowości i dynamicznym ruchom. Salsa inspirację czerpie z wielu tradycji i gatunków muzycznych, w tym son cubano, mambo, cha-cha-cha, oraz elementów muzyki afro-kubańskiej. Razem z nami odkryjcie niezapomnianą przygodę tańca, pełną uroku i emocji. Salsa nie tylko sprawi, że poczujecie rytm w sercu, ale także pozwoli Wam wyrazić się poprzez piękne i zmysłowe ruchy. Niezależnie od poziomu zaawansowania, studiotanca.pl to miejsce, gdzie każdy może rozkwitnąć w tańcu Salsy, zanurzając się w fascynującym świecie kubańskich dźwięków. Przyłączcie się do nas i poczujcie magię Salsy już dziś!

POCZUJ KUBAŃSKI RYTM!

Salsa to energetyczny i ekscytujący taniec, który ma swoje korzenie w kulturze karaibskiej, zwłaszcza na Kubie i w Portoryko. Jest to styl, który zdobył ogromną popularność na całym świecie dzięki swojej radości, zmysłowości i dynamicznym ruchom. Salsa łączy w sobie elementy różnych tradycji muzycznych, takie jak son cubano, mambo, cha-cha-cha oraz elementy muzyki afro-kubańskiej.

Charakterystyczne dla salsy są szybkie i energiczne kroki, dynamiczne obroty, figury i ruchy biodrami. Tańczona w parze, salsa umożliwia bliski kontakt pomiędzy partnerami, co sprawia, że jest to taniec nie tylko pełen energii, ale również nasycony emocjami i zmysłowością.

Zawartość

Rozgrzewka z Michaelem Danilczukiem w studiotanca.pl idealny sposób na rozpoczęcie kursu

0. ROZGRZEWKA

Pamiętaj aby rozgrzać się przed zajęciami! Możesz puścić muzykę i poćwiczyć samodzielnie, bądź skorzystać z ćwiczeń zaprezentowanych przez nas.

1. LEKCJA

Na pierwszej lekcji poznacie krok podstawowy, do boku i casino. Wszystko co potrzebne aby zacząć.

2. LEKCJA

Lekcja druga to nauka obrotów i przejść. Wasza Salsa nabierze koloru!

3. LEKCJA

Na trzeciej lekcji poznacie między innymi Enchufla Doble! Complicado maestro!

4. LEKCJA

Ostatnia lekcja to połączenie Dile Que No, Enchufla Doble oraz kroków podstawowych. Możecie je łączyć w nieskończoność!

Trener

taniec latino online agnieszka kaczorowska taniec z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Mistrzyni Polski oraz Świata w tańcach latynoamerykańskich. Tancerka międzynarodowej klasy "S" w obu stylach tanecznych - standardowym i latynoamerykańskim. Finalistka i zwyciężczyni programu Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami.

Prowadzone kursy:

- LATINO SOLO

- LATINO W PARACH

- LATINO CHOREO

- TAŃCE STANDARDOWE

- TANIEC DLA DZIECI

- TANIEC UŻYTKOWY

salsa online raydel mykuba kuba

Raydel Zalidivar Brito

Profesjonalny tancerz, instruktor i choreograf z wieloletnim doświadczeniem. Tancerz formacji Comparsy w Habana del Este. Najmłodszy solista w historii prowadzący barwny korowód conga na narodowym konkursie Comparsy. Instruktor na największych festiwalach w kraju – El Sol Warsaw Salsa Festival i Warsaw Cuban Bachaturo.

Prowadzone kursy:

- SALSA SOLO

- SALSA W PARACH

Komentarze

SALSA W PARACH P1

  • Zachwyć wszystkich doskonałym prowadzeniem
  • Luz i kubańskie flow
  • Praca na podstawowych krokach
  • Kroków możesz uczyć się również w wersji solo