Agnieszka Kaczorowska-Pela

Solo czy w parze?

Dla kogo?

Rodzaj kursu

Trener

 • Agnieszka Kaczorowska-Pela

  LATINO CHOREO I

  CHOREOGRAFIA I Czy jesteś gotowa, aby tańczyć jak zawodowa tancerka i opanować profesjonalną choreografię latino? Przed Tobą kurs składający się z 4 lekcji, na których nauczysz się zjawiskowego układu cha-cha-cha krok po proku. Choreografia latino stworzona przez Agnieszkę Kaczorowską-Pelę przeniesie Twoje umiejętności taneczne na zupełnie nowy poziom. Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu, będziesz mogła nauczyć się tańczyć z elegancją i gracja, jak prawdziwa zawodowa tancerka. Podejmij wyzwanie i opanuj wszystkie ruchy na mistrzowskim poziomie!

  Zobacz kurs
 • taneczna randka
  TYLKO DLA SUBSKRYBENTÓW
  Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciek Pela

  TANECZNA RANDKA

  KURS DODATKOWY
  Wyobraź sobie romantyczny wieczór w blasku świec, lekko przygaszone światło, grającą w tle muzykę i ciepło Twojej drugiej połówki podczas zmysłowego tańca... Tak mogą wyglądać Twoje Walentynki! Włącz lekcję dostępną wyłącznie dla Subskrybentów i rozpocznij taneczną randkę. Możesz rozpocząć Walentynki rozgrzewającym tańcem, bądź zakończyć je w objęciach i poruszając się powoli w takt muzyki - wybór należy do Ciebie!
  Kto wie, może ten taniec będzie początkiem Waszej wspólnej drogi przez parkiet...

  Zobacz kurs
 • Rozciąganie z Agnieszką Kaczorowską - Pela
  TYLKO DLA SUBSKRYBENTÓW
  Agnieszka Kaczorowska-Pela

  STRETCHING I

  TRENING 1 Chcesz poprawić swoją elastyczność, zredukować ryzyko urazów i poczuć się lepiej w swoim ciele? Nasze zajęcia z rozciągania są idealne dla każdego, niezależnie od wieku czy poziomu sprawności! Trening ten jest dostępny tylko dla subskrybentów naszej platformy. Dzięki niemu możesz poczuć:

  - Poprawę elastyczności i zakresu ruchu
  - Zmniejszenie napięcia mięśniowego i sztywności
  - Lepszą postawę i równowagę
  - Relaksację umysłu i ciała

  Przygotuj się na sesję z wygodnym strojem, matą do ćwiczeń i pozytywnym nastawieniem. Nasze zajęcia są prowadzone spokojnej atmosferze, z relaksującą muzyką w tle i kojącym głosem Agnieszki. Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy doświadczony w rozciąganiu, pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele!

  Zobacz kurs
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciek Pela

  TANIEC DLA DZIECI – ŚWIĄTECZNA PRZYGODA

  EDYCJA ŚWIĄTECZNA Nie czekaj! Podaruj swojemu dziecku nasz świąteczny kurs tańca online i zobacz, jak rozwija się jego pasja do tańca. To nie tylko nauka, ale przede wszystkim zabawa i radosne świętowanie! Zachęcamy również rodziców do wspólnego tańca z dziećmi! To wspaniała okazja, by spędzić czas razem i stworzyć piękne, świąteczne wspomnienia. Może ten kurs będzie początkiem pięknej, rodzinnej przygody z tańcem.

  Zobacz kurs
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela

  LATINO SOLO P2

  POZIOM 2 Kurs LATINO solo jest przeznaczony dla tych którzy chcą ćwiczyć sami, a pragną nauczyć się podstawowych kroków tańca towarzyskiego. Uczymy się techniki i pracy całego ciała, aby dojść do poziomu, na którym będziemy w stanie zatańczyć z łatwością prostą i atrakcyjną choreografię. Na drugim poziomie poznajemy kroki chachy, rumby, samby i paso-doble. Angażując całe ciało, jesteśmy w stanie nawet podczas nauki zrobić dobry trening. Tych, którzy już znają podstawy tych tańców, zachęcamy, aby je dokładnie powtórzyć odrabiając ten kurs. Na każdej lekcji pada wiele cennych informacji od mistrzyni świata w tym stylu tanecznym. Z ciekawością odkryjecie nowe możliwości swojego ciała i będziecie chcieli więcej!

  Zobacz kurs
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela

  TANIEC DLA DZIECI - CIOCIA AGA I

  KURS 1 Zajęcia taneczne dla najmłodszych w studiotanca.pl to fascynująca przygoda w wirtualnym świecie, która rozwija zdolności ruchowe i kreatywność maluchów. Oprócz nauki kroków samby, walca, jive i cha cha cha w kursie zawarte są zabawy taneczne, które rozwijają koordynację, elastyczność, poczucie rytmu i świadomość ciała. Do wspólnego tańczenia zapraszamy całe rodziny, spędźcie wspólnie czas na radosnych podskokach... ...albo zachęćcie dzieci do tańca, a sami skorzystajcie z chwili dla siebie.

  Zobacz kurs
 • Latino Solo - Agnieszka Kaczorowska-Pela, tancerka Taniec z Gwiazdami
  Agnieszka Kaczorowska-Pela

  LATINO SOLO P1

  POZIOM 1 Kurs Latino Solo to lekcje dla wszystkich, którzy lubią latynoamerykańskie rytmy. W oparciu o taniec towarzyski, uczymy się na początku samoświadomości własnego ciała i odpowiedniego ruchu różnych partii ciała, a następnie kroków podstawowych takich tańców jak samba, cha cha cha czy rumba. Kurs odpowiedni jest dla wszystkich, którzy nigdy nie tańczyli i dla tych, którzy już mają za sobą pierwsze lekcje, aby się doszkolić i potrenować. Tym, którzy już tańczą trochę dłużej również proponujemy zacząć od pierwszej lekcji, bo podstawy dobrze jest ćwiczyć zawsze!

  Zobacz kurs
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela, Michael Danilczuk

  TAŃCE STANDARDOWE P1

  POZIOM 1 Zapraszamy do świata pełnego elegancji. Przed wami kurs Tańców Standardowych na studiotanca.pl! Te wyjątkowe kroki doskonale sprawdzą się dla każdej grupy wiekowej, zapewniając niezapomniany trening zarówno najmłodszym, jak i tym bardziej dojrzałym. Niezależnie od wieku, możecie z nami odkryć uroki Tańców Standardowych i czerpać przyjemność z tańczenia przy różnych okazjach. Warto wykorzystać zdobytą na lekcjach online wiedzę na temat Tańców Standardowych podczas wyjątkowych wydarzeń, takich jak wesela czy spokojne oraz dostojne bale i potańcówki. To także doskonały wybór na pierwszy taniec młodej pary, nadając mu wyjątkowy, uroczy charakter. Jeśli przygoda z tańcem jeszcze przed Wami to możecie ją zacząć od Tańców Standardowych, które mogą stać się nieodłączną częścią Waszych serc!

  Zobacz kurs
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela, Raydel Zalidivar Brito

  SALSA W PARACH P1

  POZIOM 1 Salsa, pełna energii i ekscytujących ruchów, to taniec, który wziął swój początek w karaibskiej kulturze, na Kubie i w Portoryko. Ten styl podbił serca tancerzy na całym świecie, dzięki swojej radości, zmysłowości i dynamicznym ruchom. Salsa inspirację czerpie z wielu tradycji i gatunków muzycznych, w tym son cubano, mambo, cha-cha-cha, oraz elementów muzyki afro-kubańskiej. Razem z nami odkryjcie niezapomnianą przygodę tańca, pełną uroku i emocji. Salsa nie tylko sprawi, że poczujecie rytm w sercu, ale także pozwoli Wam wyrazić się poprzez piękne i zmysłowe ruchy. Niezależnie od poziomu zaawansowania, studiotanca.pl to miejsce, gdzie każdy może rozkwitnąć w tańcu Salsy, zanurzając się w fascynującym świecie kubańskich dźwięków. Przyłączcie się do nas i poczujcie magię Salsy już dziś!

  Zobacz kurs
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela, Michael Danilczuk

  LATINO W PARACH P1

  POZIOM 1 Kurs latino w parach jest dedykowany wszystkim, którzy stawiają pierwsze kroki w tańcu towarzyskim w parze. Na każdej lekcji nauczymy Was podstawowych kroków innego tańca latynoamerykańskiego - samby, cha chy, rumby i jive’a. Pokażemy Wam także prawidłowe trzymanie w parze i kilka innych szczegółów. Nawet jeśli jedna osoba z pary coś już wcześniej tańczyła, a druga dopiero zaczyna, to też jest kurs dla Was. Bawcie się dobrze!

  Zobacz kurs
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela, Michael Danilczuk

  TANIEC UŻYTKOWY P1

  POZIOM 1 Taniec Użytkowy to szerokie pojęcie obejmujące różnorodne style tańca, które znajdują zastosowanie w różnych sytuacjach społecznych, takich jak uroczystości, imprezy, bale czy spotkania towarzyskie. Kluczową rolę odgrywają tutaj podstawowe kroki oraz zdolność do prowadzenia lub podążania w tańcu w parach. Zróżnicowanie stylów pozwala na adaptację tańca do różnych gatunków muzycznych i atmosfer, co czyni tę formę taneczną niezwykle elastyczną i dostępną dla tancerzy na różnych poziomach zaawansowania. Początkowo praca opiera się na nauce prostych kroków i przejść. Jednak to tylko od Ciebie zależy jak bardzo rozwiniesz ten styl. Naucz się wszystkich figur i dowolnie je mieszaj dodając różnorodne elementy. Zacznij kurs online w studiotanca.pl i zachwyć wszystkich swoimi umiejętnościami!

  Zobacz kurs