Maciej Duda

Solo czy w parze?

Dla kogo?

Rodzaj kursu

Trener

 • Alternatywny taniec dla nowożeńców
  PIERWSZY TANIEC
  Adriana Drozdowicz, Maciej Duda

  PIERWSZY TANIEC - BACHATA

  Jesteście przed wyborem muzyki na swój pierwszy taniec i szukacie czegoś wyjątkowego? Co powiedzie na zatańczenie gorącej bachaty? Styl, który szturmem zawojował parkiety w Polsce, może być teraz Waszym pierwszym tańcem. Wyjątkowa choreografia stworzona przez naszych instruktorów: Adrianę i Dudę przeniesie Was i Waszych gości na słoneczną Dominikanę! Układ wytłumaczony krok po kroku, efektowne podnoszenia i zmysłowe ruchy. Możecie zatańczyć go do jednej z naszych muzycznych propozycji lub do wybranego przez siebie utworu.

   
  Zobacz kurs
 • Kurs bachata pary, poziom 2, kurs tańca online!
  Adriana Drozdowicz, Maciej Duda

  BACHATA W PARACH P2

  POZIOM 2 Masz w sobie gotowość aby wejść na kolejny level? Wierzymy, że tak! Sprawdź co przygotowali dla Ciebie Adriana z Dudą na drugim poziomie Bachaty w Parach. Figury i przejścia, którymi zachwycisz się od pierwszego ruchu. Wszystko wytłumaczone i podane w przystępnej formie. A jeśli nie jeszcze nie wiesz czym jest Bachata, lub dopiero stawiasz w niej pierwsze kroki, to koniecznie zajrzyj na 1 poziom tego stylu i ucz się razem z nami! Pamiętaj - możesz wykupić pojedynczy kurs albo... subskrybować naszą platformę i cieszyć się dostępem do wszystkich zasobów już od 49 zł miesięcznie!
  Zobacz kurs
 • Adriana Drozdowicz, Maciej Duda

  BACHATA W PARACH P1

  POZIOM 1 Bachata, wywodząca się ze słonecznej i ciepłej Dominikany, to taniec pełen uczuć i zmysłowości, zajmujący drugie miejsce po salsie wśród tańców pochodzących z Karaibów. Fascynująca odmiana Bachaty Sensual narodziła się natomiast w Hiszpanii, dodając temu tańcowi unikalnego charakteru. Bachata to przyjemny taniec, a podstawowe kroki można opanować w zaledwie kilka chwil. Ruchy biodrami stanowią kluczowy element, podobnie jak subtelna chemia pomiędzy partnerami. Intensywna praca całego ciała podczas tańca wpłynie pozytywnie na sylwetkę, dzięki czemu stanowi doskonałą formę treningu. Bachata to więcej niż tylko forma ruchu i kroki... to także autentyczne doświadczenie emocjonalne. Przede wszystkim jednak tańczenie bachaty przynosi ogromną przyjemność i radość, co dodatkowo zwiększa energię życiową. To nie tylko lekcje tańca, lecz autentyczne zanurzenie się w pasji, namiętności i romantyzmie tej wyjątkowej formy sztuki. Poznaj gorący świat bachaty i doświadcz, jak wspaniale możesz poczuć się podczas nauki tego emocjonującego tańca w studiotanca.pl!
  Zobacz kurs