← Wróć do listy trenerów

Maciek Pela

Wszystko zaczęło się w 2007 roku. Od momentu, kiedy poszedłem na swoją pierwszą lekcję, taniec stał się bardzo ważnym elementem mojego życia. Początkowo uczestniczyłem w zajęciach z różnych stylów (hip-hop, popping, locking) w studiu tańca ‘Fresh’ w Poznaniu,, jednakże po 1,5 roku postanowiłem poszukać własnej drogi rozwoju. Zrezygnowałem z lekcji i samodzielnie szkoliłem się u wielu znakomitych instruktorów z Polski i świata.

Oprócz warsztatów stacjonarnych, szukałem informacji o tańcu w sieci i ponieważ tamtych czasach dostęp do kursów on-line był zerowy, kroków tanecznych często uczyłem się z płyt DVD i pojedynczych materiałów na platformie youtube.

Nauka zaowocowała otrzymaniem biletu do Barcelony, na warsztaty III edycji programu ‘You Can Dance’. Po powrocie do Polski całkowicie poświęciłem się swojej pasji. Razem z grupką znajomych postanowiliśmy trenować wspólnie, aby móc reprezentować Poznań na ogólnopolskich zawodach. Pokazanie się na arenie krajowej umożliwiło mi prowadzenie tanecznych zajęć na terenie całej Polski.

Przez wiele lat pracowałem jako instruktor hip hop dance, na zajęciach szczególnie skupiałem się na podstawach, improwizacji oraz muzykalności. Obecnie jestem tańczącym tatą dwóch pięknych dziewczynek, mężem i współzałożycielem platformy studiotanca.pl. Hip hop towarzyszy mi każdego dnia, tańczę kiedy sprzątam, tańczę gdy gotuję, tańczę sam i z dziećmi. Mam nadzieję, żę roztańczę i Was!

Prowadzone kursy

times