Michael Danilczuk

Solo czy w parze?

Dla kogo?

Rodzaj kursu

Trener

 • Michael Danilczuk

  TANIEC DLA MĘŻCZYZN P1

  POZIOM 1 Rozbudź swój wewnętrzny rytm i odczaruj imprezy oraz dyskoteki z naszym kursem Taniec dla Mężczyzn dostępnym na studiotanca.pl! Oferujemy wyjątkowy kurs tańca online, który pozwoli Ci poczuć się pewnie na parkiecie, z możliwością komfortowego uczenia się w domowym zaciszu. Poznaj nowe ruchy i wkrocz na imprezę pewnym krokiem. Nasze kursy internetowe są dostosowane do Twojego tempa i umożliwiają naukę kroków, pracy ciała oraz rąk i innych elementów tańca w sposób łatwy i przyjemny. Zapraszamy wszystkich mężczyzn, którzy twierdzą, że taniec nie jest dla nich... ...a także wyjadaczy parkietowych, bo zawsze można dodać coś do swojego repertuaru kroków!

  Zobacz kurs
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela, Michael Danilczuk

  TAŃCE STANDARDOWE P1

  POZIOM 1 Zapraszamy do świata pełnego elegancji. Przed wami kurs Tańców Standardowych na studiotanca.pl! Te wyjątkowe kroki doskonale sprawdzą się dla każdej grupy wiekowej, zapewniając niezapomniany trening zarówno najmłodszym, jak i tym bardziej dojrzałym. Niezależnie od wieku, możecie z nami odkryć uroki Tańców Standardowych i czerpać przyjemność z tańczenia przy różnych okazjach. Warto wykorzystać zdobytą na lekcjach online wiedzę na temat Tańców Standardowych podczas wyjątkowych wydarzeń, takich jak wesela czy spokojne oraz dostojne bale i potańcówki. To także doskonały wybór na pierwszy taniec młodej pary, nadając mu wyjątkowy, uroczy charakter. Jeśli przygoda z tańcem jeszcze przed Wami to możecie ją zacząć od Tańców Standardowych, które mogą stać się nieodłączną częścią Waszych serc!

  Zobacz kurs
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela, Michael Danilczuk

  LATINO W PARACH P1

  POZIOM 1 Kurs latino w parach jest dedykowany wszystkim, którzy stawiają pierwsze kroki w tańcu towarzyskim w parze. Na każdej lekcji nauczymy Was podstawowych kroków innego tańca latynoamerykańskiego - samby, cha chy, rumby i jive’a. Pokażemy Wam także prawidłowe trzymanie w parze i kilka innych szczegółów. Nawet jeśli jedna osoba z pary coś już wcześniej tańczyła, a druga dopiero zaczyna, to też jest kurs dla Was. Bawcie się dobrze!

  Zobacz kurs
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela, Michael Danilczuk

  TANIEC UŻYTKOWY P1

  POZIOM 1 Taniec Użytkowy to szerokie pojęcie obejmujące różnorodne style tańca, które znajdują zastosowanie w różnych sytuacjach społecznych, takich jak uroczystości, imprezy, bale czy spotkania towarzyskie. Kluczową rolę odgrywają tutaj podstawowe kroki oraz zdolność do prowadzenia lub podążania w tańcu w parach. Zróżnicowanie stylów pozwala na adaptację tańca do różnych gatunków muzycznych i atmosfer, co czyni tę formę taneczną niezwykle elastyczną i dostępną dla tancerzy na różnych poziomach zaawansowania. Początkowo praca opiera się na nauce prostych kroków i przejść. Jednak to tylko od Ciebie zależy jak bardzo rozwiniesz ten styl. Naucz się wszystkich figur i dowolnie je mieszaj dodając różnorodne elementy. Zacznij kurs online w studiotanca.pl i zachwyć wszystkich swoimi umiejętnościami!

  Zobacz kurs