Michael Danilczuk

Solo czy w parze?

Dla kogo?

Rodzaj kursu

Trener

 • Internetowy kurs taniec weselny
  PIERWSZY TANIEC
  Agnieszka Kaczorowska-Pela, Michael Danilczuk

  PIERWSZY TANIEC - WALC ANGIELSKI

  Zapraszamy na wyjątkową lekcję walca angielskiego w studiotanca.pl, prowadzoną przez Agnieszkę Kaczorowską-Pelę i Michaela Danilczuka! Wiemy jak ważny jest ten dzień i chwila, w której wchodzicie na parkiet jako świeżo upieczone małżeństwo, dlatego stworzyliśmy kurs, który ma za zadanie pomóc Wam poczuć się tego dnia wyjątkowo!

  Unikalna choreografia na pierwszy taniec pozwoli Wam doświadczyć tej chwili z walcem angielskim, tańcem, który swoją elegancją i płynnością stworzy niezapomnianą oprawę. Pod okiem naszych ekspertów - Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Michaela Danilczuka, opanujecie kroki, które sprawią, że Wasz pierwszy taniec będzie wspaniałym przeżyciem, pełnym gracji i stylu.

  Zobacz kurs
 • Michael Danilczuk

  TANIEC DLA MĘŻCZYZN P1

  POZIOM 1 Rozbudź swój wewnętrzny rytm i odczaruj imprezy oraz dyskoteki z naszym kursem Taniec dla Mężczyzn dostępnym na studiotanca.pl! Oferujemy wyjątkowy kurs tańca online, który pozwoli Ci poczuć się pewnie na parkiecie, z możliwością komfortowego uczenia się w domowym zaciszu. Poznaj nowe ruchy i wkrocz na imprezę pewnym krokiem. Nasze kursy internetowe są dostosowane do Twojego tempa i umożliwiają naukę kroków, pracy ciała oraz rąk i innych elementów tańca w sposób łatwy i przyjemny. Zapraszamy wszystkich mężczyzn, którzy twierdzą, że taniec nie jest dla nich... ...a także wyjadaczy parkietowych, bo zawsze można dodać coś do swojego repertuaru kroków!
  Zobacz kurs
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela, Michael Danilczuk

  TAŃCE STANDARDOWE P1

  POZIOM 1 Zapraszamy do świata pełnego elegancji. Przed wami kurs Tańców Standardowych na studiotanca.pl! Te wyjątkowe kroki doskonale sprawdzą się dla każdej grupy wiekowej, zapewniając niezapomniany trening zarówno najmłodszym, jak i tym bardziej dojrzałym. Niezależnie od wieku, możecie z nami odkryć uroki Tańców Standardowych i czerpać przyjemność z tańczenia przy różnych okazjach. Warto wykorzystać zdobytą na lekcjach online wiedzę na temat Tańców Standardowych podczas wyjątkowych wydarzeń, takich jak wesela czy spokojne oraz dostojne bale i potańcówki. To także doskonały wybór na pierwszy taniec młodej pary, nadając mu wyjątkowy, uroczy charakter. Jeśli przygoda z tańcem jeszcze przed Wami to możecie ją zacząć od Tańców Standardowych, które mogą stać się nieodłączną częścią Waszych serc!
  Zobacz kurs
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela, Michael Danilczuk

  LATINO W PARACH P1

  POZIOM 1 Kurs latino w parach jest dedykowany wszystkim, którzy stawiają pierwsze kroki w tańcu towarzyskim w parze. Na każdej lekcji nauczymy Was podstawowych kroków innego tańca latynoamerykańskiego - samby, cha chy, rumby i jive’a. Pokażemy Wam także prawidłowe trzymanie w parze i kilka innych szczegółów. Nawet jeśli jedna osoba z pary coś już wcześniej tańczyła, a druga dopiero zaczyna, to też jest kurs dla Was. Bawcie się dobrze!
  Zobacz kurs
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela, Michael Danilczuk

  TANIEC UŻYTKOWY P1

  POZIOM 1 Taniec Użytkowy to szerokie pojęcie obejmujące różnorodne style tańca, które znajdują zastosowanie w różnych sytuacjach społecznych, takich jak uroczystości, imprezy, bale czy spotkania towarzyskie. Kluczową rolę odgrywają tutaj podstawowe kroki oraz zdolność do prowadzenia lub podążania w tańcu w parach. Zróżnicowanie stylów pozwala na adaptację tańca do różnych gatunków muzycznych i atmosfer, co czyni tę formę taneczną niezwykle elastyczną i dostępną dla tancerzy na różnych poziomach zaawansowania. Początkowo praca opiera się na nauce prostych kroków i przejść. Jednak to tylko od Ciebie zależy jak bardzo rozwiniesz ten styl. Naucz się wszystkich figur i dowolnie je mieszaj dodając różnorodne elementy. Zacznij kurs online w studiotanca.pl i zachwyć wszystkich swoimi umiejętnościami!
  Zobacz kurs