← Wróć do listy kursów
Michael Danilczuk

TANIEC DLA MĘŻCZYZN P1

POZIOM 1 Rozbudź swój wewnętrzny rytm i odczaruj imprezy oraz dyskoteki z naszym kursem Taniec dla Mężczyzn dostępnym na studiotanca.pl! Oferujemy wyjątkowy kurs tańca online, który pozwoli Ci poczuć się pewnie na parkiecie, z możliwością komfortowego uczenia się w domowym zaciszu. Poznaj nowe ruchy i wkrocz na imprezę pewnym krokiem. Nasze kursy internetowe są dostosowane do Twojego tempa i umożliwiają naukę kroków, pracy ciała oraz rąk i innych elementów tańca w sposób łatwy i przyjemny. Zapraszamy wszystkich mężczyzn, którzy twierdzą, że taniec nie jest dla nich... ...a także wyjadaczy parkietowych, bo zawsze można dodać coś do swojego repertuaru kroków!

Bądź mężczyzną na parkiecie!

Odkryj wyjątkowy kurs Taniec dla Mężczyzn w studiotanca.pl i podaruj sobie taneczną transformację! Nasza platforma oferuje kurs tańca online stworzony specjalnie z myślą o mężczyznach, którzy chcą odkryć drzemiące w nich możliwości i to bez wychodzenia z domu. Nie bój się wkroczyć na parkiet i zaszaleć niczym John Travolta w "Gorączce Sobotniej Nocy"!

Czym wyróżnia się nasz kurs? Przede wszystkim elastycznością i dostępnością. Teraz nauka tańca nie musi wiązać się z koniecznością uczestnictwa w stacjonarnych zajęciach – dzięki kursowi internetowemu możesz doskonalić swoje umiejętności z dowolnego miejsca i o dowolnej porze!

Nasi instruktor, Michael, przygotował kurs, który obejmuje podstawowe ruchy rąk i ciała, kroki ułatwiające poruszanie się po parkiecie oraz ćwiczenia na poprawę elastyczności. Dzięki temu kursowi zyskasz nie tylko solidne podstawy, ale także umiejętność swobodnego poruszania się w różnych rytmach i atmosferach tanecznych, co będzie ogromnym atutem na każdej imprezie!

Zacznij ćwiczyć już dziś i bądź gotowy na każdą potańcówkę!

Zawartość

Rozgrzewka z Michaelem Danilczukiem w studiotanca.pl idealny sposób na rozpoczęcie kursu padlock

0. ROZGRZEWKA

Pamiętaj aby rozgrzać się przed zajęciami! Możesz puścić muzykę i poćwiczyć samodzielnie, bądź skorzystać z ćwiczeń zaprezentowanych przez nas.

Nauka tańca dla mężczyzn padlock

1. LEKCJA

Jeśli czujesz, że z tańcem Ci nie po drodze, to po pierwszej lekcji z Michaelem zmienisz zdanie!

Kurs tańca dla mężczyzn online padlock

2. LEKCJA

Luźny, miękki krok na parkiecie? Tego nauczysz się z Michaelem na lekcji 2!

Taniec dla mężczyzn online padlock

3. LEKCJA

Na parkiecie tańczą nie tylko nogi, ale i całe ciało! Zobacz co Michael przygotował na 3 lekcji!

Lekcje tańca dla mężczyzn solo padlock

4. LEKCJA

Na ostatniej lekcji poznasz 4 nowe kroki inspirowane tańcem jive. Szybkie tempo nie będzie dla Ciebie przeszkodą!

Trener

taniec towarzyski online michael danilczuk taniec z gwiazdami

Michael Danilczuk

Tancerz i choreograf, swoją przygodę z tańcem towarzyskim zaczynał od dziecka. Finalista polskiej oraz irlandzkiej edycji programu Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami. Występował w musicalach na scenach Brodwayu oraz wygrał konkurs BBC One The Greatest Dancer w Londynie.

Prowadzone kursy:

- LATINO W PARACH

- TANIEC UŻYTKOWY

- TANIEC DLA MĘŻCZYZN

Komentarze

TANIEC DLA MĘŻCZYZN P1

  • checkTaneczne ruchy od zera
  • checkDla początkujących
  • checkZaskocz partnerkę na parkiecie
  • checkZłap luz i poczuj się pewnie