Maciek Pela

Solo czy w parze?

Dla kogo?

Rodzaj kursu

Trener

 • Choreografia hip hop online
  Maciek Pela

  HIP-HOP P2

  POZIOM 2 Zapraszamy na wyższy level Hip-Hopu! Poziom drugi to jeszcze więcej tańca, kroków i technik z taką samą ilością dobrej zabawy, luzu i humoru! Nie czekaj - dołącz do naszej tanecznej rodziny i rozwiń swoje umiejętności!
  Zobacz kurs
 • taneczna randka
  TYLKO DLA SUBSKRYBENTÓW
  Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciek Pela

  TANECZNA RANDKA

  KURS DODATKOWY Wyobraź sobie romantyczny wieczór w blasku świec, lekko przygaszone światło, grającą w tle muzykę i ciepło Twojej drugiej połówki podczas zmysłowego tańca... Tak mogą wyglądać Twoje Walentynki! Włącz lekcję dostępną wyłącznie dla Subskrybentów i rozpocznij taneczną randkę. Możesz rozpocząć Walentynki rozgrzewającym tańcem, bądź zakończyć je w objęciach i poruszając się powoli w takt muzyki - wybór należy do Ciebie! Kto wie, może ten taniec będzie początkiem Waszej wspólnej drogi przez parkiet...
  Zobacz kurs
 • Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciek Pela

  TANIEC DLA DZIECI – ŚWIĄTECZNA PRZYGODA

  EDYCJA ŚWIĄTECZNA Nie czekaj! Podaruj swojemu dziecku nasz świąteczny kurs tańca online i zobacz, jak rozwija się jego pasja do tańca. To nie tylko nauka, ale przede wszystkim zabawa i radosne świętowanie! Zachęcamy również rodziców do wspólnego tańca z dziećmi! To wspaniała okazja, by spędzić czas razem i stworzyć piękne, świąteczne wspomnienia. Może ten kurs będzie początkiem pięknej, rodzinnej przygody z tańcem.
  Zobacz kurs
 • Maciek Pela

  TANIEC DLA DZIECI – WUJEK MACIEK I

  KURS 1 Włącz lekcje z Wujkiem Maćkiem i wejdź razem ze swoim dzieckiem w kolorowy świat tańca! Podczas zajęć Twoje dziecko opanuje proste kroki i figury, które będzie mogło powtarzać samodzielnie, bez konieczności Twojej pomocy. Każda lekcja to wejście wręcz w dziecięcą wyobraźnię, a jednocześnie niezwykłe taneczne przeżycie. Nasz internetowy kurs tańca stanowi doskonałą alternatywę dla zajęć stacjonarnych. Twoje dziecko nie tylko zdobędzie nowe umiejętności, ale także wykona szereg ćwiczeń, które być może trochę je wymęczą, a Tobie dadzą chwilę odpoczynku. Zajęcia taneczne online z Wujkiem Maćkiem, to świetny sposób na rozpoczęcie przygody z Hip Hopem. Nie czekaj, dołącz do naszej internetowej platformy studiotanca.pl i tańcz codziennie!
  Zobacz kurs
 • Hip hop dance online - Maciek Pela
  Maciek Pela

  HIP-HOP P1

  POZIOM 1 Odkryj magię tańca hip-hopowego na studiotanca.pl!  Hip Hop Dance to nie tylko seria ruchów, to unikalna forma ekspresji, pasji i niezwykłej kreatywności. Nasz instruktor,  poprowadzi Cię przez fascynujący świat tego dynamicznego stylu, który zrewolucjonizował ulice Nowego Jorku i stał się światowym fenomenem. Dołącz do nas, a przekonasz się, dlaczego nauka tańca hip-hopowego to nie tylko fantastyczna rozrywka, ale także sposób na wyrażenie siebie i utrzymanie aktywnego stylu życia. Hip hop nie zna granic wiekowych! W naszym kursie online możesz uczestniczyć niezależnie od wieku, jedyne czego potrzebujesz to wygodne ubranie, odrobina przestrzeni i energia do działania! Tańcz już dziś!
  Zobacz kurs