← Wróć do listy trenerów

Kuba Makowczyński

Jestem instruktorem i właścicielem Viva Cuba Dance Studio w Warszawie. Swój warsztat taneczny rozwijałem pod okiem instruktorów z całego świata na międzynarodowych kongresach tanecznych. Przygodę z tańcem rozpocząłem w dzieciństwie i od tamtej chwili taniec towarzyszy mi przez całe życie. Specjalizuję się w reggaetonie, salsie, shuffle dance, tańcach afrokubańskich oraz ragga/dancehall.

Kiedyś ćwiczyłem taniec towarzyski w klubie „Swing” u Iwony i Włodzimierza Cioków, a także Rock’n’rolla i Boogie Woogie pod okiem Marcina Skrzecza. Trenowałem w formacji „Jazz One” prowadzonej przez Pawła Michno. Wielokrotnie występowałem na wielu festiwalach tanecznych i imprezach w klubach w całej Polsce. Inspiracje czerpię z różnych stylów tanecznych, tworząc w rezultacie coś swojego Na zajęciach oprócz kroków tanecznych duży nacisk kładę na ruch ciała i zabawę rytmem. Moje zajęcia to dawka pozytywnej energii i przyjemnego „zmęczenia”.

Oprócz tańca zajmuję się również grą na instrumentach perkusyjnych. Jestem liderem zespołu Drumbastic Samba Batucada Group.

Prowadzone kursy

times